Gorące Toumba (video)!

Wczorajszy mecz fazy play-off kwalifikacji do Ligi Europejskiej, w którym PAOK Saloniki zmierzył się z Rapidem Wideń poprzedziła swoista bitwa między sympatykami obu ekip..

Zamieszki między kibolami trwały zarówno poza stadionem jak i co gorsza na nim. Całe „zamieszanie” rozpoczęli kibice austriackiej drużyny, którzy rzucili w stronę sympatyków PAOK-u zapaloną racę..

Policja zatrzymała ponoć pięciu Austriaków, Polaka i Chorwata.

Jednak sam incydent nie zbulwersował tak, jak zachowanie policji, a właściwie brak zachowania, bowiem funkcjonariusze byli zupełnie nieprzygotowani i nie bardzo wiedzieli jak maja reagować, a co gorsza nie przeprowadzili dokładnych kontroli przed wejściem na stadion..

8 opinie na “Gorące Toumba (video)!

Witam
czy ktoś może wie czy kibice PAOK pojawią się w Wiedniu bo sie wybieram na ten meczyk ale co to za mecz bez kibiców gości……………

Jeszcze nie wiadomo, wszystko zależy od UEFA

Mam prośbe jak byś coś wiedział daj znać. W żaden sposób nie umię znalść strony Paok po angielsku czy niemiecku a ich liter napewno nie odczytam. Na stronie UEFA nic wczoraj nie znalazłam.

Jak czegoś się dowiem to napiszę.

Informacja o kibicach gości powinna być też podana na austriackich portalach i stronie Rapidu.

Oczywiście jak aresztować to gości… Łatwiej przecież bo z „klatki” nie uciekną tak łatwo. To gospodarze hasali sobie po bieżni i murawie ale w związku z tym zatrzymano… kibiców gości. Dokładnie to samo było w przypadku meczu Aris-Jagiellonia.
Z informacji jakie znalazłem wynika, że bilety na mecz w Wiedniu są już sprzedane i spodziewają się w Austrii 800 kibiców PAOK-u (tyle biletów mieli przyznanych). Aczkolwiek jak sądzę UEFA nałoży zakaz wyjazdowy na ten mecz dla kibiców Dikefalos i problem z ew. zamieszkami rozwiąże się tak a nie inaczej…

Do Austrii ma wyjechać osiem autobusów. 200 biletów otrzymali kibice PAOK-u z Niemiec..

Gdzieś ponoć na ultras tifo jest info że sobie koledzy z Paok-u nie pojeżdżą po Europie przez rok ale nie umie tego znaleźć

UEFA ponoć chce ukarać oba kluby rocznym wykluczeniem z europejskich rozgrywek w zawieszeniu na trzy lata. Kolejną karą są trzy mecze bez kibiców. Jednak czy będzie to prawomocne i od kiedy, wyjaśni się prawdopodobnie jutro..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4086 dni!