Aris – OFI 0:0

super leagueAris Saloniki, w meczu 2. kolejki greckiej ekstraklasy bezbramkowo zremisował z OFI Kreta.

Obie drużyny rozpoczęły mecz bez kalkulacji. Gra przenosiła się z jednego pola karnego pod drugie, ale brakowało celnych strzałów. W 28. minucie gospodarze przez kilkadziesiąt sekund nie pozwalali OFI wyjść z własnej „16”, ale efektem tego przyparcia do muru była minimalnie niecelna „główka” Kostasa Kapetanosa. W 32. minucie z dystansu uderzył po ziemi Kostas Kaznaferis, jednak Stefanos Gounaridis pewnie przyblokował lecącą piłkę. W 39. minucie Erotokritos Damarlis potężnie uderzył z blisko 20 metrów, czym nieco zaskoczył golkipera, który jednak na raty poradził sobie. W 45. minucie Kapetanos próbował technicznym strzałem umieścić piłkę w siatce, ale pomylił się o pół metra.

W 49. minucie Thanasis Papazoglou wykończył głową dokładne podanie z prawej strony pola karnego, ale Sokratis Doudis popisał się doskonałą interwencją. W 58. minucie Vasilis Koutsianikoulis uderzył z linii pola karnego, piłka poszła parabolą, ale trafiła w poprzeczkę. W 63. minucie Giannis Gesios wykorzystał nieporadne wybicie obrońcy, przejął piłkę, ale strzał w dolny róg bramki wybronił Gounaridis. W 70. minucie ładnie strzelił z ostrego kąta Papazoglou, ale minimalnie przestrzelił. W 81. minucie Giannis Gianniotas przedarł się w pole karne i mając czystą przestrzeń oddał strzał, ale w kluczowym momencie zdążył nogę wystawić jeden z obrońców i piłka wyszła nad bramką. W ostatnich sekundach Kapetanos miał jeszcze jedną szansę, bardzo dogodną, ale jego strzał przyblokowała defensywa OFI.


[match id=861] ż.k. Nikos Psychogios, Erotokritos Damarlis, Giannis Gesios – Ricardo Veron, Vando, Konstas Banousis

Aris
Sokratis Doudis, Michalis Giannitsis (57′ Dimitris Souanis), Grigoris Papazaharias, Nikos Pantidos, Konstas Kaznaferis, Vasilis Triantafyllakos, Kostas Kapetanos, Giannis Gianniotas, Erotokritos Damarlis (72′ Giorgos Margaritis), Nikos Psychogios, Nuno Coelho (62′ Giannis Gesios)

OFI
Stefanos Gounaridis, Ricardo Verón, Konstas Banousis, Lazaros Charitonidis, Manolis Moniakis, Panagiotis Zorbas (87′ Manolis Zacharakis), Vasilis Koutsianikoulis (85′ Andreas Labropoulos), Thanasis Papazoglou, Vando, Dennis Souza, Mirnes Šišić (90’+3′ Aristom Kaporanis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3958 dni!