eME U-19: Grecja przed I rundą!

u19Reprezentacja Grecji do lat 19 od wtorku walczyć będzie w miniturnieju I rundy eliminacji do Mistrzostw Europy.

Młodzi Grecy pod wodzą Theodorisa Pachatouridisa zmierzą się w najbliższych dniach z Albanią (12.11), gospodarzem miniturnieju Bułgarią (14.11) i Słowacją (17.11).

Selekcjoner wierzy, ze ten wyjazd będzie bardzo udany – „Jedziemy do Bułgarii z jednym celem, czyli zakwalifikowaniem się do Elite Round. Bardzo dobrze przepracowaliśmy ostatni okres, sami zawodnicy wydaja się być w bardzo dobrej kondycji fizycznej. Wierze w moich piłkarzy, wiem że są zdolni do zwycięstw, ale potrzebna im koncentracja i dyscyplina. Grupa nie jest ani łatwa, ani trudna i wszyscy mają szansę awansować. Szanujemy wszystkich, ale najważniejsze jest to jak my zagramy. Wtorkowy mecz z Albanią jest bardzo ważny, bo zwycięstwo to pierwszy krok do awansu.”

Kadra Grecji
Nestor Gekas, Dimitrios Myrthianos (obaj Panathinaikos Ateny), Georgios Strezos, Ioannis Sotirakos, Konstantinos Vlachos, Pracitelis Vouros (wszyscy Olympiakos Pireus), Ilias Polimos (Nottingham), Epameinondas Pantelakis (Ergotelis Heraklion), Albertos Roussos, Anastasios Donis (obaj Juventus Turyn), Angelos Oikonomou (Bayern Monachium), Dimitrios Popović (AO Platanias), Ilias Stavropoulos (Aris Saloniki), Anastasios Kritikos (PAS Giannina), Nikolas Milios (Panaitolikos Agrinio), Taxiarchis Fountas (Salzburg), Panagiotis Deligiannidis, Efthimios Kouluris (PAOK Saloniki)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3963 dni!