Ibagaza w Panionios GSS!

panionios_gssAriel Ibagaza oficjalnie piłkarzem Panionios GSS.

Nie mająca licencji ekipa z „Nea Smyrni” może pozwolić sobie na kontrakty tylko z trzema zawodnikami powyżej 24 roku życia. Są to ograniczenia duże, ale i tak można „złapać” bogatych w doświadczenie piłkarzy.

Kilkanaście dni temu z Panioniosem rozpoczął treningi Ariel Ibagaza. Były pomocnik Olympiakosu Pireus zagrał nawet w sparingu z Levadiakosem i wszystko wskazywało, że kilkanaście godzin później Argentyńczyk będzie piłkarzem stołecznej drużyny. Niestety po kilku następnych dniach Ibagaza nieoczekiwanie pojawił się w siedzibie PAE Veria i miał już dogadany kontrakt z „Królową Północy”, ale podpisu pod umową nie złożył.

Okazało się, że żona piłkarza nie chce opuszczać Aten i mimo finansowo atrakcyjnej oferty Ibagaza musiał ją odrzucić, a to okazało się korzystne sportowo dla Panioniosu, bowiem doświadczony zawodnik znów pojawił się w klubie z Nea Smyrni, gdzie ostatecznie podpisał roczny kontrakt.

37-letni Ibagaza prócz występów w koszulce Olympiakosu Pireus na swoim koncie ma również grę w czterech innych drużynach – argentyńskim Lanus oraz trzech hiszpańskich ekipach – RCD Mallorca, Atletico Madryt i Villarreal.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4076 dni!