Kerkyra – Veria 4:0

kerkyra-gpAOK Kerkyra wypunktował w 20. kolejce Super League PAE Veria 4:0.

„Królowa Północy” tego nie mogła się spodziewać, bo choć było pewne, że na Korfu o punkty będzie trudno, to jednak już do przerwy przegrywać 0:3 to ..była klęska. Już w 5. minucie Marko Markovski doskonale przymierzył z 25 metrów w róg bramki i Giorgos Kantimoiris zmuszony był wyciągać piłkę z siatki. Dwanaście minut później było 2:0. Długą piłkę w stronę pola karnego zagrał Kyriakos Andreopoulos, przyjął ją Alexandros Kontoes i skupiając uwagę bramkarza odegrał do Markovskiego, którego strzał na linii bramkowej zablokował obrońca, ale dobitka Serba była już skuteczna. W 22. minucie Javito wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, a próbujący przeciąć to podanie Alexandros Vergonis uderzył głową tak, że zaskoczył Kantimoirisa. Wynik na 4:0 ustalił w końcówce meczu Alexandros Kontos..


AOK KERKYRA – PAE VERIA 4:0 (3:0)
1:0 Marko Markovski 5′
2:0 Marko Markovski 17′
3:0 Alexandros Vergonis 22′(samob)
4:0 Alexandros Kontos 85′

ż.k. Marko Markovski – Dimitris Amarantidis

Kerkyra
Ernestas Šetkus, Anastasios Venetis, Stefanos Siontis, Vladimir Dimitrovski, Horacio Cardozo, Kyriakos Andreopoulos, Sebastián Nayar (62′ Giorgos Parskeviadis), Alexandros Kontos, Panagiotis Zorbas (88′ Akaki Chubutia), Javito, Marko Markovski (82′ Saša Kajkut)

Veria
Giorgos Kantimoiris, Iván Malón, Branko Ostojić (46′ Nicolao Dumitru), Raúl Bravo, Dimitris Amarantidis, Alexandros Vergonis, Roberto Battión, Kenan Bargan, Charalabos Pavlidis (46′ Sotiris Balafas), Nikos Kaltsas, Ben Nabouhane (76′ Javier Campora)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3958 dni!