Levadiakos – Skoda 1:2

skoda-gpLevadiakos w meczu 21. kolejki Super League przegrał u siebie ze Skodą Xanthi 1:2.

W 17. minucie bliski zdobycia bramki był Theodoris Vasilakakis, który uderzył z kilkunastu metrów na bramkę, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce.W 29. minucie sytuacja gości znacząco się poprawiła, bo zdobyli oni gola. Piłkę w pole karne wstrzelił z rzutu wolnego Cleyton, a pod bramką najwyżej wyskoczył Antonio Ghomsi i głową pokonał Michalisa Sifakisa. Dwie minuty później pecha miał Juan Sotelo, po którego strzale piłka trafiła w słupek. W 39. minucie za brzydkie zachowanie względem Pantelisa Kapetanosa czerwoną kartkę ujrzał Zito i Levadiakos schodził do szatni z podwójną stratą..

W 49. minucie gospodarze odrobili stratę z pierwszej odsłony. Z rzutu wolnego piłkę uderzył Carlos Milhazes, ta po rykoszecie od obrońcy i po główce Xaviera Tomasa trafiła do Simona Vukčević, który mając przed sobą tylko bramkarza nie zmarnował okazji. Dziesięć minut później Skoda znów prowadziła. Z piłką wyszedł Nikola Beljić i zagrał ją na prawo do Vasilakakisa, który odegrał futbolówkę pod bramkę, gdzie Kapetanos precyzyjnym uderzeniem trafił w krótki róg bramki.


LEVADIAKOS – SKODA XANTHI 1:2 (0:1)
0:1 Antonio Ghomsi 29′
1:1 Simon Vukčević 49′
1:2 Pantelis Kapetanos 59′

ż.k. Ádám Pintér, Carlos Milhazes, Xavier Tomas – Walter, Kostas Fliskas, Cleyton, Adrian Lucero, Karim Soltani
cz.k. Zito 39′

Levadiakos
Michalis Sifakis, Giannis Stathis, Ilias Kotsios, Zito, Simon Vukčević, Xavier Tomas, Ádám Pintér (56′ Ruben Gomez), Carlos Milhazes, Juan Sotelo (73′ Giorgos Katidis), Luis Bustamante, Vladan Milosavljev (51′ Petros Giakoumakis)

Skoda
Dimitris Kyriakidis, Antonio Ghomsi, Dimos Baxevanidis, Dimitris Goutas, Dimitris Komesidis, Kostas Fliskas (46′ Manolis Papasterianos), Theodoros Vasilakakis, Nikola Beljić, Walter (57′ Adrian Lucero), Pantelis Kapetanos (70′ Karim Soltani), Cleyton

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3960 dni!