PG: OFI – Skoda 1:1

puchargrecji-gpOFI Kreta zremisował w meczu 1/4 finału Pucharu Grecji ze Skodą Xanthi 1:1.

Początek meczu to bardzo aktywna gra gospodarzy, ale z czasem Skoda opanowała sytuację i miała nawet przewagę, ale do przerwy było 0:0.

Nieco ponad dwie minuty po rozpoczęciu drugiej odsłony OFI objął prowadzenie. Prostopadłą piłkę z głębi pola zagrał Andreas Labropoulos, ta przeszła między obrońcami do Vasilisa Koutsianikoulisa, którego mało zdecydowanie blokował Dimitris Kyriakidis i ten odskoczył z piłką od golkipera, a po chwili skierował ją do pustej bramki. W 52. minucie wyrównał Karim Soltani, który w polu karnym zmienił kierunek lecącej piłki uderzonej z rzutu wolnego przez Cleytona. Skoda w ostatnim kwadransie zdecydowanie przeważała, ale zwycięskiego gola zdobyć jej się nie udało.


OFI KRETA – SKODA XANTHI 1:1 (0:0)
1:0 Vasilis Koutsianikoulis 48′
1:1 Karim Soltani 52′

ż.k. Karim Soltani

OFI
Giorgi Loria, Emmanouil Bolakis, Manolis Moniakis (68′ Zacharias Marathianos), Emmanouil Fazos, Babis Damianakis, Željko Kalajdžić, Andreas Labropoulos, Giorgos Makris, Manolis Rovithis, Vasilis Koutsianikoulis (81′ Alexandros Perogamvrakis), Giorgi Merebaszwili (64′ Mayron George)

Skoda
Dimitris Kyriakidis, Dimos Baxevanidis, Dimitris Goutas, Wallace, Christian Obodo, Manolis Papasterianos (52′ Theodoros Vasilakakis), Anastasios Papazoglou, Adrián Lucero, Cleyton (77′ Walter), Karim Soltani, Pantelis Kapetanos (69′ Kostas Fliskas)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3957 dni!