Skoda – Panaitolikos 3:0

skoda-gpSkoda Xanthi na własnym stadionie wygrała 3:0 z Panaitolikosem Agrinio w meczu zaległej 26. kolejki Super League.

W 27. minucie goście z Agrinio mogli prowadzić w tym spotkaniu, ale pecha miał Leandro Kappel, po którego strzale piłka obiła poprzeczkę. W 40. minucie gospodarze wykazali się większa precyzją i objęli prowadzenie. Piłkę z rzutu wolnego dośrodkował Adrian Lucero, a pod bramką urwał się obronie Tasos Papazoglou i głową pokonał Rafaela Bracalliego.

W 59. minucie rzut karny wywalczył Pantelis Kapetanos, ale okazji na podwyższenie skromnego prowadzenia nie wykorzystał Cleyton. Brazylijczykowi w tej sytuacji zabrakło zimnej krwi, ale w 64. minucie swoją drugą szansę wykorzystał. Akcję długi podanie rozpoczął Christian Obodo, piłkę przyjął na prawym skrzydle Walter i tuż przed linią kończącą boisko odegrał ją na krótki słupek do Cleytona, który uderzył nie do obrony. Wynik ustalił w 83. minucie Pantelis Kapetanos, który wykończył podanie Cleytona.


SKODA XANTHI – PANAITOLIKOS AGRINIO 3:0 (1:0)
1:0 Tasos Papazoglou 40′
2:0 Cleyton 64′
3:0 Pantelis Kapetanos 83′

ż.k. Wallace – Kevin, William Edjenguélé, Giorgos Mygas

Skoda
Dimitris Kyriakidis, Dimitris Goutas, Dimos Baxevanidis, Christian Obodo, Wallace, Theodoros Vasilakakis (72′ Manolis Papasterianos), Anastasios Papazoglou, Cleyton, Adrián Lucero, Karim Soltani (61′ Walter), Pantelis Kapetanos (88′ Antonis Ranos)

Panaitolikos
Rafael Bracalli, Kevin, Stelios Malezas, Fernando Godoy, William Edjenguélé, Giorgos Mygas (57′ Diego Bajerano), Giorgos Fotakis (72′ Dimitris Koutromanos), Giorgos Theodoridis, Nicolás Martínez (68′ Sebastián Rusculleda), Leandro Kappel, Erik Moreno

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3963 dni!