Nowe doPASowanie!

giannina-gpPAS Giannina mimo dobrej, konkurencyjnej dla liderów gry w całym sezonie nie będzie miał okazji zagrać w europejskich pucharach, a to nie jedyny problem powodowany brakiem licencji.

Ograniczenia związane z nieprzyznaniem licencji na nowy sezon prawdopodobnie spowodują poważne zmiany w kadrze drużyny z Epiru, co na pewno przełoży się na wyniki. Brak możliwości przedłużenia umów z więcej niż trzema piłkarzami powyżej 24 lat to klucz do poważnych osłabień, bowiem z „Ajaksem Epiru” mogą pożegnać się Giorgos Dasios, Alexis Michail, Fonsi, Dimitris Sotiriou, Noe Acosta, Apostolos Skondras i Markos Vellidis. Jak na razie tylko ten pierwszy wyraził chęć pozostania.

Przesądzone jest zaś odejście Charisa Charisisa i Nikosa Korovesisa, którzy po sezonie trafią do PAOK-u Saloniki. Ale to nie wszystko, gdyż Brana Ilić może podążyć drogą tej dwójki i być może zagra w „Tyranie Północy”. Bliski zmian klubowych jest też Michalis Manias, którym interesuje się Olympiakos Pireus. Niezwykle efektywny Cristian Chavez i pewny w swojej grze Themistoklis Tzimopoulos też otrzymali propozycję zmiany barw klubowych i choć nie wiadomo o jakie kluby chodzi to szanse na to, że ich nie przyjmą są raczej małe.

Włodarzom klubu, a właściwie skautom pozostaje szukać młodych perspektywicznych greckich piłkarzy, bo tych do 24 roku życia klub może zatrudnić bez ograniczeń..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3959 dni!