Play-off: Atromitos – Panathinaikos 2:0

atromitos-gpAtromitos Peristeri w 6. kolejce play-off Super League pokonał Panathinaikos Ateny 2:0 i zagra w 3. rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej.

Atromitos z oczywistych powodów wyszedł do meczu bardziej zdeterminowany, miał kontrolę, ale długo nie był w stanie przełamać defensywy PAO. Udało to się to dopiero w 41. minucie. Piłkę zacentrował z lewego skrzydła Pitu Gracia, a do siatki trafił wbiegający pod bramkę Kostas Katsouranis. To był niewątpliwie dzień doświadczonego pomocnika, bo w 61. minucie podwyższył on wynik na 2:0. Katsu wykorzystał błąd Nikosa Marinakisa i strzałem z pierwszej piłki wpakował futbolówkę do siatki swojej był drużyny.


ATROMITOS PERISTERI – PANATHINAIKOS ATENY 2:0 (1:0)
1:0 Kostas Katsouranis 41′
2:0 Kostas Katsouranis 61′

ż.k. Tasos Karamanos – Tasos Lagos, Nikos Karelis

Atromitos
Andrej Harbunou, Nikos Lazaridis, Sokratis Fytanidis, Kyriakos Kivrakidis, Kostas Katsouranis, Giannis Kontoes, Pitu Garcia, Javier Umbides, Panagiotis Ballas (67′ Elini Dimoutsos), Tasos Karamanos (78′ Luiz Eduardo Brito), Thanasis Papazoglou (58′ Stefanos Napoleoni)

Panathinaikos
Stefanos Kotsolis, Giorgos Koutroubis, Konstantinos Triantafyllopoulos, Nano, Nikos Marinakis, Tasos Lagos, Christos Donis (86′ Paschalis Staikos), Thanasis Dinas (81′ Vasilis ANgelopoulos), Sotiris Ninis (62′ David Mendes da Silva), Charis Mavrias, Nikos Karelis

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3960 dni!