Inter – AEK 0:0

AEK Ateny zremisował w meczu towarzyskim z Interem Mediolan 0:0.

AEK zaprezentował się bardzo przyzwoicie zwłaszcza w defensywie. Przy tak wymagającym rywalu, ten bezbramkowy remis można uznać za duży sukces.

AEK
Alain Baroja (63′ Giannis Anestis), Rodrigo Galo (76′ Darko Zorić), Vasilis Labropoulos, Adam Tzanetopoulos (55′ Carlos Arzo), Didac Vila (46′ Aris Soiledis), Jakob Johansson (76′ Dimitris Grontis), Andre Simoes (76′ Ablaye Yare Faye), Dimitris Anakoglou (55′ Macauley Chrisantus), Ronald Vargas (46′ Vangelis Platellas), Helder Barbosa (68′ Stavros Vasilantopoulos), Christos Aravidis (55′ Rafik Djebbour)

4 opinie na “Inter – AEK 0:0

Co jest z Mantalosem? Był w kadrze na zgrupowanie w Polsce ale nie widziałem by zagrał w jakimś sparingu… Uraz? Konflikt z Dellasem? Jeszcze coś innego?

W marcu zerwał więzadło w kolanie, więc dopiero dochodzi do siebie. Dellas do Polski go wziął, by ten poczuł atmosferę przygotowań.

Pamiętałem o tym, że złapał poważną kontuzję ale sądziłem, że skoro pojechał na obóz to powoli będzie wchodzić na boisko. Jak widać poleciał tylko spróbować pierogów… Dobre i to. Dzięki za wyjaśnienie.

Przy tego typu kontuzji to zazwyczaj 5-6 miesięcy przerwy, więc dopiero rozpocznie poważne treningi, a ponieważ jest jednym z liderów drużyny nie mogło go w Polsce zabraknąć.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3894 dni!