Panathinaikos – AELK 4:0

Panathinaikos Ateny pokonał w niedzielnym meczu 2. kolejki Super League AEL Kallonis 4:0.

Po pierwszych spokojnych fragmentach w 9. minucie PAO otworzył wynik. Z prawej strony pola karnego piłkę zagrał Zeca, a wbiegający na dalszy słupek Nikos Karelis wykorzystał złe ustawienie rywala i z bliska trafił do siatki. W 22. minucie Marcus Berg wyłuskał piłkę z nogi Daniela Adejo i z ostrego kąta uderzył na bramkę, ale trafił w boczną siatkę. W 31. minucie gospodarze podwyższyli. Fatalnie zachował się Ugochukwu Ukah, który z zamysłem podania do bramkarza odegrał piłkę w pole karne, ale zrobił to bardzo źle i golkipera ubiegł czujny Berg, po czym skierował piłkę do pustej bramki. W 35. minucie świetnie z rzutu wolnego uderzył w stronę okienka bramki Savvas Tsabouris, ale skuteczną interwencją popisał się Luke Steele.

W 58. minucie gospodarze prowadzili 3:0. Po zamieszaniu w polu karnym na bramkę uderzył Karelis. Andrew Hogg odbił piłkę, a wślizgiem skierował ją do bramki Stathis Tavlaridis. W 70. minucie mało brakowało, a było by 4:0, jednak piłka po strzale Petricia wyszła tuż obok bramki. W 80. minucie piłkę w pole karne zagrał Berg, wzdłuż bramki odegrał ją Nikos Kaltsas, a z najbliższej odległości trafił do siatki Petrić. W 86. minucie z dystansu uderzył soczyście Kaltsas, ale Hogg efektownie sparował piłkę.


PANATHINAIKOS ATENY – AEL KALLONIS 4:0 (2:0)
1:0 Nikos Karelis 9′
2:0 Marcus Berg 31′
3:0 Stathis Tavlaridis 57′
4:0 Mladen Petrić 80′

ż.k. Tasos Lagos, Zeca – Nikos Kaltsas, Emiliano Ellacopoulos, Savvas Tsabouris

Panathinaikos
Luke Steele, Stathis Tavlaridis, Sergio Sánchez, Danijel Pranjić (72′ Nano), Nikos Marinakis, Tasos Lagos, Mehdi Abeid, Zeca, Sotiris Ninis (18′ Mladen Petrić), Marcus Berg, Nikos Karelis (78′ Nikos Kaltsas)

AELK
Andrew Hogg, Daniel Adejo, Anestis Anastasiadis, Krzysztof Król, Ugochukwu Ukah (55′ Miroslav Marković), Rafail Gioukaris (66′ Fotis Georgiou), Savvas Tsabouris, Paul Keita, Nikos Kaltsas, Giorgos Manousos, Emiliano Ellacopoulos (77′ Giorgos Xydas)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4075 dni!