Aris poważnie wzmocnił szeregi!

Aris Saloniki, który do końca walczył o drugą ligę ostatecznie tej szansy nie dostał, ale mimo to w swojej trzecioligowej kadrze będzie miał w nowym sezonie znane nazwiska.

W ostatnich godzinach z klubem kontrakty podpisali: Andreas Tatos i Raul Bravo. Obaj w poprzednim sezonie reprezentowali barwy PAE Veria. Bardziej doświadczony z nich jest oczywiście Hiszpan, który prócz gry w Realu Madryt i Olympiakosie Pireus ma na swoim koncie również występy w reprezentacji swojego kraju. Zaś Tatos wraca do Arisu po dwóch latach. Poprzednim razem 26-latek grał na zasadzie wypożyczenia z Olympiakosu Pireus i ówcześnie był to niestety ostatni jak dotąd sezon „Boga Wojny” w Super League.

Ta dwójka to najnowsze nabytki. Nieco wcześniej z klubem związali się Guillermo Perez, który w Grecji gra od 2012 roku (PAE Veria, Panthrakikos Komotini, PAS Lamia 1964), a także mający na swoim koncie występy w barwach Atromitosu Peristeri Fabio i obieżyświat Carlo Costly, który grał m.in. w GKS-ie Bełchatów i PAE Veria.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3956 dni!