Polacy po weekendzie (93)

Ten drugi weekend września greckich rozgrywek to pierwszy gol polskiego piłkarza w tym sezonie, a razem zagrało trzech piłkarzy z polskim paszportem.

Tym pierwszym, który strzelił gola był grający w młodzieżowej drużynie Atromitosu Peristeri Sebastian Chruściel. Polski defensor otworzył wynik meczu 3. kolejki Super League U-20, w którym jego ekipa rozbiła Skodę Xanthi 3:0.

Zupełnie niewidoczny był tym razem pomocnik PAE Veria Radosław Majewski. Jego słabą dyspozycję zauważył też trener i Polak na drugie 45 minut meczu z PAOK-iem Saloniki już nie wyszedł, a jego drużyna ostatecznie uległa wyżej notowanemu rywalowi 0:3.

Kolejny raz błędów nie ustrzegł się obrońca AEL-u Kallonis Krzysztof Król. Polak miał jeden poważny błąd w komunikacji z kolegą z drużyny podczas meczu z Asterasem Tripolis, ale nie zakończyło się to źle. Podobnie jak w sytuacji z 72. minuty, kiedy to próbując wybić piłkę prawie strzelił gola samobójczego, ale na szczęście dla niego piłka wyszła nad bramką. Ostatecznie jego drużyna wywalczyła remis 1:1.

Super League

(AEL Kallonis – Asteras Tripolis 1:1)
Krzysztof Król – 90 minut – żółta kartka

(PAE Veria – PAOK Saloniki 0:3)
Radosław Majewski – do 46. minuty

Super League U-20

(Atromitos Peristeri – Skoda xanthi 3:0)
Sebastian Chruściel – do 76. minuty – gol

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3895 dni!