Atromitos – PAOK 1:2

Atromtios Peristeri przegrał w ostatnim niedzielnym meczu 5. kolejki Super League z PAOK-iem Saloniki 1:2.

PAOK rozpoczął mecz agresywniej i ogólnie aktywniej od gospodarzy, ale długo nie potrafił zagrozić bramce Atromitosu. Dopiero w 33. minucie gościom udało się podnieść ciśnienie kibicom. Z dystansu ładnie uderzył Ergys Kace. Piłka przeszła nad interweniującym golkiperem i zmierzała do bramki, ale ostatecznie odbiła się od poprzeczki. W 63. minucie Javier Umbides popisał się świetnym uderzeniem z 16 metrów, a Robin Olsen praktycznie nie miał szans na skuteczną interwencję i kibice Atromitosu mogli okazać swoją radość po zdobytym golu. W 72. minucie Ergys Kace zagrał piłkę z kornera wyszedł do niej Giorgos Tzavellas i nieco przypadkowo zgrał ją do Dimityra Berbatowa, który z kilku metrów trafił do siatki. W 76. minucie mocny strzał Stefano Napoleoniego wybronił Olsen. Do piłki doszedł jeszcze Fernando Usero, ale nie zdołał zmieścić piłki w praktycznie pustej bramce. W 80. minucie po strzale Usero i interwencji Olsena piłka trafiła w słupek. W samej końcówce PAOK ku rozpaczy miejscowych kibiców zdołał zapewnić sobie komplet punktów, a do bramki Atromitosu futbolówkę skierował Robert Mak.


ATROMITOS PERISTERI – PAOK SALONIKI 1:2 (0:0)
1:0 Javier Umbides 63′
1:1 Dimityr Berbatow 72′
1:2 Robert Mak 90′

ż.k. Fernando Godoy, Fernando Usero, Andrej Harbunou, Kyriakos Kivrakidis, Pitu Garcia – Robert Mak

Atromitos
Andrej Harbunou, Fernando Godoy, Giannis Kontoes, Sokratis Fytanidis, Nikos Lazaridis, Kyriakos Kivrakidis, Luiz Brito (58′ Anthony Le Tallec), Miloš Stojčev (46′ Pitu Garcia), Fernando Usero, Javier Umbides, Stefano Napoleoni

PAOK
Robin Olsen, Giorgos Tzavellas, Miguel Vítor (71′ Erik Sabo), Ricardo Costa, Dimitris Konstantinidis (58′ Dimitry Berbatow), Alexandros Tziolis, Ergys Kace, Garry Rodrigues, Dimitris Pelkas, Robert Mak, Stefanos Athanasiadis (65′ Jairo)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3896 dni!