PAOK zagrożony poważną karą!

Po czwartkowym meczu Ligi Europejskiej PAOK Saloniki – Borussia Dortmund na murawę wbiegło kilkunastu „sympatyków” gospodarzy, co może mieć poważne konsekwencje.

Całe zdarzenie widzieli obserwatorzy UEFA i to od ich interpretacji zależeć będzie czy będzie to kara finansowa, zamknięcie stadionu, czy też w najgorszym przypadku wykluczenie z europejskich rozgrywek. Włodarze klubu najbardziej obawiają się tego ostatniego, bo na drużynie ciąży kara zawieszenia za wydarzenia podczas meczu z Rapidem Wiedeń z 2012 roku (ustalone trzy lata jeszcze formalnie nie upłynęły).

Za mniejszą karą dla PAOK-u przemawia fakt, że całe zdarzenie miało miejsce po meczu, kiedy to wszyscy zeszli do szatni i nikomu z piłkarzy, czy trenerów nic się nie stało.

Wszystko teraz zależy od tego czy UEFA będzie rozpatrywana sprawę w formie pilnej czy też standardowo w ciągu kilku dni. PAOK liczy oczywiście na tę drugą opcję.

2 opinie na “PAOK zagrożony poważną karą!

Robią problemy, bede zły jak dostaną tą pierwszą kare a dlatego ze maja spore szanse na wyjście z grupy, ale moze nic nie bedzie ? 😀 W końcu to nie polska drużyna 😛

PAOK ostatnio często dostaje wysokie kary. Za mecz z AEK-iem dostali 10k euro i za ostatni pojedynek z Atromtiosem również 10k euro. Savvidis ma już tego dosyć i zapewne coś zacznie robić w kierunku zapobiegania tego typu występkom.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3900 dni!