Panaitolikos – Panionios 1:5

Panionios GSS upokorzył w wyjazdowym meczu 6. kolejki Super League Panaitolikos Agrinio gromiąc go 5:1.

Panionios zdeklasował gospodarzy. W ciągu pierwszych 25 minut meczu goście strzelili cztery gole! W 7. minucie Tasos Karamanos zagrał piłkę do niepilnowanego na lewej stronie Loenarda Villalby, który efektywnym zwodem położył na ziemie obrońcę i uderzył nie do obrony. Trzy minuty później Villalba w podobnej sytuacji wyłożył piłkę do Oliviera Bomale, który nie czekał długo i widząc, że z bramki wyszedł Dimitris Kyriakidis uderzył tuz obok niego do pustej już bramki. W 15. minucie Panionios wyszedł z kolejną kontrą, którą tym razem na gola zamienił Tasos Bakasetas. W 24. minucie piłkę zagraną przez Villalbę zatrzymał w polu karnym ręką Leandro Kappel, a to musiało zakończyć się rzutem karnym. “Jedenastkę” z zimną krwią wykorzystał Boumale i ekipa z Aten miała już cztery bramki przewagi.

W drugiej odsłonie meczu, która była już tylko formalnością gospodarzom udało się strzelilć honorowego gola. W 64. minucie rzut karny sprokurował Villalba, a wykorzystał go Lucas Villafáñez, choć Nikos Papadopoulos bliski był zatrzymania Argentyńczyka. W 83. minucie wynik ustalił Karim Ansarifard, który skutecznie wykorzystał akcję Boumale.


PANAITOLIKOS AGRINIO – PANIONIOS GSS 1:4 (0:4)
0:1 Loenardo Villalba 7′
0:2 Olivier Boumale 10′
0:3 Tasos Bakasetas 15′
0:4 Olivier Boumale 24′(k)
1:4 Lucas Villafáñez 66′(k)
1:5 Karim Ansarifard 83′

ż.k. Marko Markovski, Leandro Kappel, Amr Warda, Sebastian Rusculleda – Loenardo Villalba, Manolis Siopis, Karim Ansarifard, Olivier Boumale

Panaitolikos
Dimitris Kyriakidis, Georgios Kousas, Diego Bejarano (46′ Stelios Vasileiou), Danny Bejarano, Grigoris Makos, Simo Rouboulakou (22′ Sebastian Rusculleda), Anastasios Papazoglou, Leandro Kappel, Lucas Villafáñez, Amr Warda, Marko Markovski (76′ Marcos Paulo)

Panionios
Nikos Papadopoulos, Dimitris Chatziisaias, Vangelis Oikonomou (76′ Christos Tasoulis), Spyros Risvanis, Panagiotis Korbos, Manolis Siopis, Loenardo Villalba (76′ Karim Ansarifard), Valentinos Vlachos, Olivier Boumale, Tasos Karamanos, Tasos Bakasetas (85′ Bruno Chalkiadakis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3892 dni!