Asteras – Skoda 1:1

Asteras Tripolis w niedzielnym meczu 7. kolejki Super League zremisował ze Skodą Xanthi 1:1.

Asteras miał przewagę, ale brakowało mu nieco szczęścia. W 26. minucie Facundo Bertoglio uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale piłka trafiła w spojenie słupka i poprzeczki. W 32. minucie gospodarze wywalczyli rzut karny, ale jego egzekutor Dimitris Papadopoulos trafił w poprzeczkę. Dopiero w 34. minucie Arkadyjczycy wyszli na prowadzenie. Z piłką wyszedł Bertoglio i dokładnym podaniem obsłużył Vasilisa Skourtisa, a ten w padł w pole karne i strzałem po ziemi trafił w długi róg bramki.

W 55. minucie sytuacja gospodarzy nieco się skomplikowała, bo drugą żółtą kartkę ujrzał Ederson Tormena i Asteras musiał skupić się na utrzymaniu prowadzenia. Niestety dla kibiców gospodarzy Skoda wykorzystała przewagę liczebną i w 68. minucie doprowadziła do wyrównania. Manolis Bertos wstrzelił długą piłkę na lewą stronę pola karnego, a na bramkę uderzył z woleja z ostrego kąta Daniel Nieto. Piłka przeszła między nogami bramkarza i wpadła do bramki.


ASTERAS TRIPOLIS – SKODA XANTHI 1:1 (1:0)
1:0 Vasilis Skourtis 34′
1:1 Daniel Nieto 68′

ż.k. Ederson Tormena, Facundo Bertoglio – Adrian Lucero, Kostas Fliskas, Manolis Papasterianos, Pavol Farkaš
cz.k. Ederson Tormena 55′

Asteras
Giorgos Bantis, Braian Lluy, Thanasis Panteliadis, Fernando Alloco, Ederson Tormena, Walter Matías Iglesias, Rachid Hamdani (71′ Apostolos Giannou), Facundo Bertoglio, Nicolás Fernández (57′ Khalifa Sankare), Dimitris Papadopoulos, Vasilis Skourtis (61′ Dimitris Kourbelis)

Skoda
Luigi Cennamo, Wallace, Manolis Bertos, Kostas Fliskas, Dimos Baxevanidis (56′ Daniel Nieto), Manolis Papasterianos, Theodoros Vasilakakis, Pavol Farkaš, Adrián Lucero (46′ Ovidiu Herea), Nikołaj Dimitrow, Antonios Ranos (72′ Pantelis Kapetanos)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3894 dni!