Veria – Atromtios 0:1

Atromtios Peristeri pokonał na wyjeździe PAE Veria 1:0 w meczu 7. kolejki Super League.

Początek meczu zdecydowanie należał do gości z Peristeri, co już w 6. minucie mogło przynieść gola, ale Anthony Le Tallec nie wykorzystał sytuacji sam na sam. W 20. minucie podobnej okazji nie wykorzystał Luiz Eduardo Brito. W 29. minucie Brazylijczyk znów mógł mówić o pechu, bo po dobrym podaniu Pitu Garcii trafił w słupek. Chwilę później Radosław Majewski świetną piłkę zagrał do Djamela Abdouna, ale ten w sytuacji jeden na jeden nie potrafił pokonać bramkarza gości.

Początek drugich 45 minut to błyskawiczny gol Atromitosu. Piłkę przejął po błędzie defensywy Pitu Garcia i choć sam mógł pokusić się o wykończenie akcji to jednak zdecydował się odegrać do lepiej ustawionego Le Talleca, który precyzyjnym strzałem trafił tuż przy słupku. To wystarczyło gościom do osiągnięcia sukcesu w tym pojedynku.


PAE VERIA – ATROMITOS PERISTERI 0:1 (0:0)
0:1 Anthony Le Tallec 46′

ż.k. Radosław Majewski, Stelios Maragos, Achilleas Poungouras – Nikos Lazaridis, Kyriakos Kivrakidis, Fernando Usero, Fernando Godoy

Veria
Jonathan Lopez, Achilleas Poungouras, Dimitris Giannoulis, Stefanos Siontis, Stelios Maragos, Alexandros Vergonis, Abdisalam Ibrahim, Radosław Majewski (55′ Rodgers Kola), Saša Kajkut (55′ Thomas Nazlidis), Djamel Abdoun, Giorgi Merebaszwili (65′ Mohamed Youssouf)

Atromitos
Andrej Harbunou, Sokratis Fytanidis, Mariano Bittolo (83′ Alexandros Kouros), Kyriakos Kivrakidis (66′ Javier Umbides), Nikos Lazaridis, Fernando Godoy, Pitu Garcia, Luiz Eduardo Brito (63′ Borisław Stojczew), Fernando Usero, Anthony Le Tallec, Stefano Napoleoni

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3898 dni!