Iraklis – Atromtios 2:0

PAE Iraklis 1908 wygrał z Atrotmiosem Peristeri 2:0 w ostatnim meczu 9. kolejki Super League.

W 19. minucie błąd w przyjęciu piłki popełnił Borisław Stojczew, co wykorzystał Apostolos Vellios i odegrał futbolówkę do Diego Romano, a ten po krótkim rajdzie z 20 metrów uderzył precyzyjnie tuż przy słupku i Iraklis prowadził 1:0.

W 55. minucie Aristotelis Karasalidis powalił na ziemię w polu karnym na Anthony’ego Le Talleca i sędzia wskazał na wapno. Do piłki podszedł sam poszkodowany, ale niestety okazji na wyrównanie nie wykorzystał, bo jego strzał z 11 metrów wybronił Huanderson. Ta sytuacja zemściła się w 66. minucie. Piłkę zacentrował z prawej strony Michalis Boukouvalas, a aktywnym w polu karnym Romano głową skierował ją do bramki ekipy z Peristeri. W 75. minucie największy pechowiec tego meczu Le Tallec ujrzał czerwoną kartkę i został odesłany do szatni. To dla gości był praktycznie koniec marzeń o punktach w tym wyjazdowym pojedynku. Całości dopełnił w 81. minucie Giannis Kontoes, który za drugą żółtą kartkę dołączył do Francuza i Atromitos kończył mecz w „9”.


PAE IRAKLIS 1908 – ATROMITOS PERISTERI 2:0 (1:0)
1:0 Diego Romano 19′
2:0 Diego Romano 66′

ż.k. Diego Romano, Michalis Boukouvalas, Lefteria Intzoglou, Aristotelis Karasalidis, Ioannis Pasas, Pavlos Kyriakidis – Giannis Kontoes
cz.k. Anthony Le Tallec 75′, Alexandros Kontos 81′

Iraklis
Huanderson, Michalis Boukouvalas, Giorgos Saramantas, Aristotelis Karasalidis, Sebastian Bartolini, Giorgos Makris, Pavlos Kyriakidis, Diego Romano (86′ Manolis Zabazis), Lefteris Intzoglou, Ioannis Pasas (81′ Paschalis Kassos), Apostolos Vellios (76′ Giannis Loukinas)

Atromtios
Andrej Harbunou, Mariano Bittolo (79′ Alexandros Kouros), Giannis Kontoes, Fernando Godoy, Nikos Lazaridis, Luiz Eduardo Brito (70′ Michalis Bastakos), Fernando Usero, Pitu Garcia (46′ Miloś Stojcev), Dimitris Limnios, Borisław Stojczew, Anthony Le Tallec

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3900 dni!