Panionios – Platanias 2:1

Panionios GSS pokonał w pierwszym meczu 10. kolejki Super League AO Platanias 2:1.

Gospodarze szybko wypracowali sobie przewagę nad rywalem z Krety. W 8. minucie Olivier Boumale bez problemów przedarł się prawą stroną w pole karne, po czym wstrzelił piłkę przed bramkę, gdzie mało naciskany przez obronę Tasos Karamanos uderzył piłkę głową, a ta z dużą siłą trafiła w poprzeczkę i wpadła do siatki. Po tym golu Panionios oddał rywalowi pole gry i sam skupił się na kontrataku, ale wynik do przerwy nie uległ już zmianie.

W 51. minucie Platanias doprowadził do wyrównania. Piłkę z kornera zagrał Luka Milunović, Kostas Mendrinos przedłużył ją głową, a do siatki również głową skierował ją z czterech Bernard Itoua. Ostatnie słowo należało jednak do Panioniosu. W 80. minucie akcję rozpoczął Boumale, który odegrał piłkę do Tasosa Karamanosa, a ten szybko oddał ją Kameruńczykowi, który zaś zagrał w tempo do Karima Ansarifarda. Irańczyk mając przed sobą już tylko Dimitrisa Sotiriou nie zmarnował okazji.


PANIONIOS GSS – AO PLATANIAS 2:1 (1:0)
1:0 Tasos Karamanos 8′
1:1 Bernard Itoua 51′
2:1 Karim Ansarifard 80′

ż.k. Valentinos Vlachos, Giorgos Masouras – Igor Angulo, Juan Munafo Horta, Ousmane Coulibaly

Panionios
Nikos Papadopoulos, Vangelis Oikonomou, Dimitris Chatziisaias, Spyros Risvanis, Valentinos Vlachos, Manolis Siopis, Loenardo Villalba (61′ Giorgos Masouras), Panagiotis Korbos, Tasos Karamanos (86′ Pavlos Mitropoulos), Olivier Boumale, Tasos Bakasetas (73′ Karim Ansarifard)

Platanias
Dimitris Sotiriou, Vanderson Scardovelli, Ousmane Coulibaly, Bernard Itoua (79′ Alkis Dimitris), Banana Yaya, Ognjen Gnjatić (30′ Juan Munafo Horta), Kostas Mendrinos, Fanouris Goundoulakis, Giorgos Giakoumakis (69′ Thanasis Dinas), Igor Angulo, Luka Milunović

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3896 dni!