Levadiakos – Veria 1:1

Levadiakos w niedzielnym meczu 10. kolejki Super League zremisował z PAE Veria 1:1.

W 28. minucie fatalny błąd okazał się decydujący dla losów pierwszej odsłony. Jonathan Lopez wznowił grę z pola karnego dalekim wybiciem, a próbujący zatrzymać piłkę głową Dimitris Machairas zgrał ją w pole karne do Giorgi Merebaszwiliego, który w sytuacji sam na sam nie dał bramkarzowi szans.

Tuż po wznowieniu meczu w drugich 45 minutach Petros Giakoumakis wykończył głową krzyżowe podanie Machairasa, ale trafił w słupek. W 75. minucie Levadiakos doprowadził do wyrównania. Piłkę po kornerze uderzył na bramkę głową Vangelis Mantzios, ale trafił w poprzeczkę, ale futbolówka po kontakcie z Thomasem Nazlidisem i tak wpadła do siatki. Chwilę po tym golu znów o pech mógł mówić Giakoumakis, który tym razem uderzył z dystansu, ale trafił w poprzeczkę.


LEVADIAKOS – PAE VERIA 1:1 (0:1)
0:1 Giorgi Merebaszwili 28′
1:1 Thomas Nazlidis 75′(samob)

ż.k. Dimitris Machairas, Romeu, Marios Nikolaou – Achilleas Poungouras, Iván Malón, Giorgi Merebaszwili, Radosław Majewski, Thomas Nazlidis

Levadiakos
Siarhiej Wieramko, Carlos Milhazes (8′ Konstantinos Manolas), Giannis Stathis, Theodoros Tripotseris, Edwin Ouon, Christos Mingas (84′ Waleri Domowczijski), Lucas Favalli, Marios Nikolaou, Dimitris Machairas (69′ Romeu), Petros Giakoumakis, Vangelis Mantzios

Veria
Jonathan Lopez, Iván Malón, William Edjenguélé, Achilleas Poungouras, Dimitris Giannoulis, Stelios Maragos, Pedro Arce, Radosław Majewski, Giorgi Merebaszwili (59′ Mohamed Youssouf), Saša Kajkut (69′ Rodgers Kola), Thomas Nazlidis (86′ Branko Ostojić)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3896 dni!