Platanias – Levadiakos 2:1

AO Platanias wygrał 2:1 z Levadiakosem w meczu 11. kolejki Super League.

W 12. minucie piłkę z kornera dośrodkował Luka Milunović, głową uderzył ją Giorgos Giakoumakis, a ta nabrała rotacji i trafiła w poprzeczkę. W 64. minucie gospodarze mieli już więcej szczęścia i otworzyli wynik. Ousmane Coulibaly po rajdzie lewą stroną odegrał piłkę do Leonardo Ramosa, który wyskoczył nad Theodorosa Tripotserisa i głową trafił do bramki. Dziesięć minut później Ramos w polu karnym ściągnął na siebie uwagę obrony po czym odegrał piłkę do Giakoumakisa, który głową dopełnił formalności. W 86. minucie Vangelis Mantzios w polu karnym zagrał futbolówkę do Petrosa Giakoumakisa, który w ruchu skierował ją do siatki, dając gościom nadzieje na punkty. Niestety zabrakło czasu na drugiego gola.


AO PLATANIAS – LEVADIAKOS 2:1 (0:0)
1:0 Leonardo Ramos 64′
2:0 Giorgos Giakoumakis 71′
2:1 Petros Giakoumakis 86′

ż.k. Ousmane Coulibaly, Kostas Mendrinos – Vangelis Mantzios, Theodoros Tripotseris

Platanias
Dimitris Sotiriou, Vanderson Scardovelli, Ousmane Coulibaly, Jewhen Selin, Banana Yaya, Filip Stanisavljević (55′ Leonardo Ramos), Kostas Mendrinos, Juan Munafo Horta, Giorgos Giakoumakis (84′ Alexandros Apostolopoulos), Igor Angulo, Luka Milunović (78′ Thanasis Dinas)

Levadiakos
Siarhiej Wieramko, Konstantinos Manolas, Giannis Stathis, Theodoros Tripotseris (82′ Matthaios Kapsaskis), Dimitris Machairas, Marios Nikolaou (74′ Ximo Navarro), Edwin Ouon, Christos Mingas, Giorgos Theos (60′ Antonis Magas), Petros Giakoumakis, Vangelis Mantzios

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3892 dni!