Panthrakikos – Panathinaikos 1:0

Na koniec niedzielnych zmagań w 15. kolejce Super League Panthrakikos Komotini pokonał Panathinaikos Ateny 1:0, czym zrobił swoim kibicom świąteczny prezent.

Panthrakikos zaskoczył faworyta swoją konsekwentną grą, co już w 26. minucie przełożyło się na gola. Lewą stronę poszedł pod linię końcową Dimitris Chasomeris, po czym odegrał piłkę w pole karne do Nicolasa Diguiny, a ten wycofał ją do Rogerio, który ładnym uderzeniem trafił do siatki. W 41. minucie PAO miał dobrą okazję na wyrównanie. Centrę Jensa Wemmera, wykończył głową Nikos Karelis, ale pechowo trafił w słupek, a dobitka nie była celna. W 70. minucie piłkę z prawej strony bramki uderzył Thanasis Papageorgiou, a ta po “kontakcie” z Sergio Sanchezem trafiła w poprzeczkę. W 85. minucie druga żółta kartka Giorgosa Koutroubisa skutecznie utrudniła gościom walkę o punkt.


PANTHRAKIKOS KOMOTINI – PANATHINAIKOS ATENY 1:0 (1:0)
1:0 Rogerio 26′

ż.k. Sofyane Cherfa – Danijel Pranjić
cz.k. Giorgos Koutroubis 85′

Panthrakikos
Giorgos Athanasiadis, Thanasis Papageorgiou, Giannis Potouridis, Christos Melissis, Alfredo Mejía, Sofyane Cherfa (56′ Giannis Christou), Antonis Ladakis, Deniz Baykara, Nicolas Diguiny, Rogério (86′ Igor), Dimitris Chasomeris (45′ Javito)

Panathinaikos
Luke Steele, Sergio Sánchez, Giorgos Koutroubis, Nano (64′ Abdul Jeleel Ajagun), Jens Wemmer, Zeca, Danijel Pranjić, Michael Essien, Viktor Klonaridis (88′ Mladen Petrić), Nikos Karelis, Nikos Kaltsas (86′ Mehdi Abeid)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3892 dni!