Iraklis – AELK 3:0

PAE Iraklis 1908 wygrał 3:0 z AEL-em Kallonis w ostatnim sobotnim meczu 16. kolejki Super League.

Iraklis wypunktował outsidera, a bohaterem meczu był Apostolos Vellios. W 15. minucie Ioannis Pasas uwolnił się na prawej stronie od Krzysztofa Króla, po czym wpadł w pole karne i zagrał piłkę do wbiegającego pod bramkę Veliosa, a ten ubiegł obrońców i strzałem z podeszwy trafił do siatki. W 43. minucie Nikos Pourtoulidis wstrzelił piłkę z narożnika pola karnego, ale zatrzymał ją ręką Król (Polakowi przydarzyło się to w drugim z rzędu meczu), a to musiało zostać odgwizdane jako przewinienie. Do jedenastki podszedł Vellios i pewnym uderzeniem podwyższył prowadzenie. W 70. minucie Vellios doszedł do piłki zagranej z głębi pola i strzałem po ziemi skompletował hat-tricka.


PAE IRAKLIS 1908 – AEL KALLONIS 3:0 (2:0)
1:0 Apostolos Vellios 15′
2:0 Apostolos Vellios 43′(k)
3:0 Apostolos vellios 70′

ż.k. Nikos Pourtoulidis – Nikos Kaltsas, Krzysztof Król

Iraklis
Huanderson, Michalis Boukouvalas, Pavlos Kyriakidis, Sebastian Bartolini, Dimitris Stamou, Lefteris Intzoglou, Nikos Pourtoulidis, Ioannis Pasas (56′ Emanuel Perrone), Kosmas Tsilianidis, Diego Romano (85′ Manolis Zabazis), Apostolos Vellios (78′ Giannis Loukinas)

AELK
Andrew Hogg, Savvas Tsabouris, Anestis Anastasiadis, Ugochukwu Ukah, Krzysztof Król (46′ Panagiotis Spyropoulos), Paul Keita, Nikos Kaltsas, Paul Were (70′ Kenan Bargan), Fotis Georgiou, Miroslav Marković (78′ Emiliano Ellacopoulos), Giorgos Manousos

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3957 dni!