AEK – Skoda 2:1

AEK Ateny w ostatnim sobotnim meczu 17. kolejki Super League wygrał ze Skodą Xanthi 2:1.

W 10. minucie Petros Mantalos mocno uderzył z dystansu, co zmusiło do niepewnej interwencji Luigiego Cennamo, który nie zdołał utrzymać futbolówki, a to wykorzystał nadbiegający Christos Aravidis, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki. W 17. minucie goście wyrównali stan w tym pojedynku. Daniel Nieto zagrał świetną krzyżową piłkę w stronę dalszego słupka, gdzie błąd obrońcy wykorzystał Karim Soltani i strzałem w długi róg bramki pokonał Giannisa Anestisa.

W 53. minucie Ronald Vargas zagrał piłkę na prawo do Heldera Barbosy, który bez zastanowienia uderzył w długi róg bramki. W 63. minucie Vasilis Labropoulos sfaulował w polu karnym Pantelisa Kapetanosa, za co sędzia podyktował rzut karny. Doskonałej okazji na wyrównanie nie wykorzystał jednak Nieto, którego strzał wybronił Anestis.


AEK ATENY – SKODA XANTHI 2:1 (1:1)
1:0 Christos Aravidis 10′
1:1 Karim Soltani 17′
2:1 Helder Barbosa 53′

ż.k. Dídac Vilà, Christos Aravdis – Theodoros Vasilakakis, Daniel Nieto, Karim Soltani, Christos Lisgaras

AEK
Giannis Anestis, César Arzo, Vasilis Labropoulos, Dídac Vilà, Rodrigo Galo, Miguel Cordero, André Simões, Petros Mantalos (72′ Dimitris Kolovetsios), Ronald Vargas (71′ Jakob Johansson), Hélder Barbosa (79′ Rafik Djebbour), Christos Aravidis

Skoda
Luigi Cennamo, Dimitris Goutas (29′ Christos Karypidis), Manolis Bertos, Christos Lisgaras, Wallace, Kostas Fliskas, Theodoros Vasilakakis, Adrián Lucero, Ovidiu Herea (58′ Pantelis Kapetanos), Karim Soltani, Daniel Nieto (70′ NIkołaj Dimitrow)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3895 dni!