AEK – Veria 3:0

AEK Ateny w niedzielnym meczu 20. kolejki Super League pokonał PAE Veria 3:0.

W 5. minucie goście mogli objąć prowadzenie, ale piłka po potężnym uderzeniu Radosława Majewskiego i kontakcie z Giannisem Anestisem trafiła w słupek. Kolejne minuty nie był dla „Królowej Północy” złe, ale to jednak AEK schodził na przerwę mając bramkę przewagi. W 38. minucie piłkę z lewego skrzydła zagrał pod bramkę Dídac Vilà, a wślizgiem do siatki skierował ją Ronald Vargas.

W 55. minucie AEK miał na swoim koncie dwie bramki przewagi. Piłka po kornerze osiągnęła Jakoba Joahnssona, który zgrał ją przed bramkę, gdzie najefektywniej zachował się Christos Aravidis, który z bliska trafił do siatki. W 88. minucie Ivan Malon sprokurował rzut karny za co został odesłany do szatni. Do „11” podszedł Diego Buonanotte, ale Giannis Kantimoiris wybronił to uderzenie, ale dobitka Petrosa Mantalosa była już skuteczna. W ostatnich sekundach o pech mógł znów mówić Majewski, który wykończył centrę głową, ale trafił w poprzeczkę.


AEK ATENY – PAE VERIA 3:0 (1:0)
1:0 Ronald Vargas 38′
2:0 Christos Aravidis 55′
3:0 Petros Mantalos 89′

ż.k. Rodrigo Galo, Cesar Arzo – Ivan Malon, Dimitris Giannoulis
cz.k. Ivan Malon 88′

AEK
Giannis Anestis, César Arzo, Vasilis Labropoulos, Dídac Vilà, Rodrigo Galo, André Simões, Jakob Johansson, Petros Mantalos, Ronald Vargas (79′ Diego Buonanotte), Hélder Barbosa (66′ Vangelis Platellas), Christos Aravidis (57′ Rafik Djebbour)

Veria
Giorgos Kantimoiris, Iván Malón, Stelios Maragos, Achilleas Poungouras, Dimitris Giannoulis, Darcy Dolce Neto (57′ Giorgos Georgiadis), Stefanos Siontis (74′ Sasa Kajkut), Pedro Arce, Rodgers Kola, Radosław Majewski, Thomas Nazlidis

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3900 dni!