Panthrakikos – PAS 2:4

Panthrakikos Komotini przegrał z PAS Giannina 2:4 w niedzielnym pojedynku 24. kolejki Super League.

W 6. minucie piłka po uderzeniu Stavrosa Tsoukalasa trafiła w poprzeczkę i odbiła się od linii bramkowej. Ta sytuacja gości niejako zemściła się na nich w 12. minucie. Obrońca PAS Themistoklis Tzimopoulos zamiast wybić piłkę podał ją do pomocnika gospodarzy Deniza Baykary, a ten zagrał na czystą pozycję do Igora, który sytuacji sam na sam nie zmarnował. W 18. minucie “Ajaks Epiru”, a zwłaszcza Tzimopoulos mógł mówić o pechu, bo po wcześniejszym fatalnym zagraniu w obronie, tym razem zmarnował okazję na gola. Piłkę z rzutu wolnego zagrał Brana Ilić, a kończący akcję defensor trafił w słupek. W 36. minucie szczęście uśmiechnęło się do przyjezdnych. Michali Manias zagrał piłkę pod bramkę, a tuż przed nią rozpędzony Giannis Christou wpakował ją kolanem do własnej bramki.

W 54. minucie piłkę zagraną przez Igora zatrzymał w polu karnym ręką Alexis Michail i to było jednoznaczne z podyktowaniem rzutu karnego. Stałego fragmentu gry nie zmarnował Nicolas Diguiny. W 67. minucie znów był remis. Piłkę z kornera dośrodkował Ilić, a głową do siatki Panthrakikosu trafił Apostolos Skondras. W 73. minucie piłkę z rzutu wolnego zagrał Ilić, a w prawy róg bramki trafił Michalis Manias. Wynik ustalił w 85. minucie najefektywniejszy w tym meczu Brana Ilić.


PANTHRAKIKOS KOMOTINI – PAS GIANNINA 2:4 (1:1)
1:0 Igor 12′
1:1 Giannis Christou 36′(samob)
2:1 Nicolas Diguiny 55′(k)
2:2 Apostolos Skondras 67′
2:3 Michalis Manias 73′
2:4 Brana Ilić 85′

ż.k. Alexis Michail

Panthrakikos
Giorgos Athanasiadis, Thanasis Papageorgiou, Mavroudis Bougaidis (86′ Stavros Petavrakis), Giannis Potouridis, Giannis Christou (41′ Albert Roussos), Antonis Tsiaras, Stelios Iliadis, Deniz Baykara, Javito (46′ Dimitris Chasomeris), Nicolas Diguiny, Igor

PAS
Konstantinos Peristeridis, Alexis Michail, Andraž Struna, Themistoklis Tzimopoulos, Apostolos Skondras, Fonsi (68′ Evripidis Giakos), Stavros Tsoukalas, Noé Acosta, Andi Lila, Brana Ilić (86′ Antonis Iliadis), Michalis Manias (82′ CHrysovalantis Kozoronis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3897 dni!