AELK – PAS 0:2

PAS Giannina pokonał na wyjeździe w 26. kolejce Super League AEL Kallonis 2:0.

Goście w pierwszej odsłonie mieli kontrolę nad grą, ale dopiero w 43. minucie udało im się trafić do siatki. Piłka po rzucie rożnym i nieudolnej próbie jej wybicia przez obronę trafiła do Brany Ilicia, który uderzył ją w stronę bramki, ale tuż przed bramkarzem jej kierunek zmienił jeszcze Themistoklis Tzimopoulos.

W drugich 45 minutach gospodarze nie byli stroną bierną, ale to “Ajaks Epiru” znalazł drogę do strzelenia drugiego gola. W 90. minucie Michalis Manias ładnym strzałem z lewej strony przypieczętował zwycięstwo gości. Ten wynik oznacza, że los AELK-u jest już raczej przesądzony.


AEL KALLONIS – PAS GIANNINA 0:2 (0:1)
0:1 Themistoklis Tzimopoulos 43′
0:2 Michalis Manias 90′

ż.k. Michalis Manias, Apostolos Skondras, Fonsi, Konstantinos Peristeridis

AELK
Kostas Dafkos, Nikola Mikić, Savvas Tsabouris, Vasilis Golias, Anestis Anastasiadis, Marko Blažić, Nikos Kaltsas, Fotis Georgiou, Giorgos Manousos, Gabriel Favalli (77′ Paul Were), Miroslav Marković (66′ Sonny Karlsson)

PAS
Konstantinos Peristeridis, Theodoris Berios, Themistoklis Tzimopoulos, Apostolos Skondras, Andraž Struna, Fonsi (76′ Nikos Karanikas), Stavros Tsoukalas, Andi Lila, Evripidis Giakos (79′ Antonis Iliadis), Brana Ilić (71′ Chrysovalantis Kozoronis), Michalis Manias

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3897 dni!