Iraklis – Veria 1:1

PAE Iraklis 1908 zremisował 1:1 z PAE Veria w meczu 26. kolejki Super League.

Pogoda nie była łaskawa dla obu drużyn, bowiem padający deszcz i nasiąknięta murawa ograniczała możliwości rozpędzenia się, ale mimo to bramkowe sytuacje udało się stworzyć. Lepiej radzący sobie w tych warunkach goście już w 9. minucie otworzyli wynik. Do piłki zagranej w pole karne doszedł Mohamed Youssouf i odegrał ją na ósmy metr gdzie dopadł do niej Dimitris Anakoglou i z bliska wpakował do siatki. Iraklis wyrównał w 28. minucie. Piłkę dośrodkował z lewego skrzydła Giorgos Saramantas, a błąd Giorgosa Kantimoirisa wykorzystał najlepszy strzelec “Starych” Apostolos Vellios. W 88. minucie piłkę meczową miał Diego Romano, ale uderzona przez niego futbolówka trafiła w słupek, a następnie wpadła w ramiona golkipera.


PAE IRAKLIS 1908 – PAE VERIA 1:1 (1:1)
0:1 Dimitris Anakoglou 9′
1:1 Apostolos Vellios 28′

ż.k. Dimitris Stamou, Giannis Loukinas, Lefteris Intzoglou – Dimitris Giannoulis

Iraklis
Huanderson, Michalis Boukouvalas, Giorgos Saramantas, Nikos Ziabaris, Ioannis Tsotras, Dimitris Stamou (87′ Emanuel Perrone), Lefteris Intzoglou, Pavlos Kyriakidis, Jorge Monteiro (46′ Giannis Loukinas), Leozinho (78′ Diego Romano), Apostolos Vellios

Veria
Giorgos Kantimoiris, Raúl Bravo, Dimitris Giannoulis, Iván Malón, Stelios Maragos, Stefanos Siontis, Pedro Arce, Mohamed Youssouf (80′ Djamel Abdoun), Radosław Majewski, Dimitris Anakoglou (90’+1′ Achilleas Poungouras), Saša Kajkut (73′ Thomas Nazlidis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3896 dni!