Aris Saloniki zagra w Football League!

Aris Saloniki w 29. kolejce Gamma Ethniki wygrał 3:2 z Eordaikos 2007 i tym samym zapewnił już sobie pierwsze miejsce w grupie pierwszej i awans do Football League.

Początek meczu nie był udany dla Arisu, bowiem już w 11. minucie bramkę po błędzie Xaviera Ginarda zdobył Charalabidis. Później było już znacznie lepiej. W 14. minucie wyrównał Paschalis Melissas, który głową wykończył centrę z kornera Andreasa Tatosa. W 22. minucie krzyżowe podanie Nikosa Georgiadisa na gola zamienił Tatos i ekipa z Salonik po raz pierwszy w tym meczu prowadziła. Tuż przed przerwą gola z rzutu karnego strzelił Antonis Kapnidis (to jego 17 gol w sezonie). W 67. minucie goście strzelili gola zaczepnego, a do siatki salonickiej drużyny trafił Giorgos Mavromatidis. To było jednak wszystko co mogli osiągnąć.

Po dwóch latach spędzonych w Gamma Ethniki „Bóg Wojny” w przyszłym sezonie powalczy o Super League.

Aris
Xavier Ginard, Nikos Georgiadis, Sergio Koke (74′ Alexandros Kalogeris), Vasilis Rovas (46′ Kostas Kaznaferis), Paschalis Melissas, Christos Intzidis, Mauro Poy (79′ Gaël N’Lundulu), Nikos Tsoumanis, Antosni Kapnidis, Andreas Tatos, Markos Dounis

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3903 dni!