Panathinaikos – Veria 3:2

Panathinaikos Ateny wygrał 3:2 z PAE Veria w meczu 28. kolejki Super League.

W 15. minucie Sebastian Leto uruchomił na prawej stronie Zecę, który próbował odegrać piłkę do Mamute, ale podanie to przeciął Stelios Maragos, czym zaskoczył bramkarza i futbolówka wturlała się do siatki. “Królowa Północy” odpowiedziała na “swoje” trafienie w 25. minucie. Do długiej piłki zagranej przez Ivana Malone wyszedł Thomas Nazlidis i wykorzystał błąd przy próbie odegrania piłki do bramkarza przez Rasmusa Thelandera, po czym przerzucił futbolówkę nad Odysseasem Vlachodimosem i ta wpadła do pustej już bramki.

W 58. minucie Giorgos Kantimoiris zagrał ze swojego pola karnego długą piłkę, a próbujący wybić ją głową Sergio Sanchez przedłużył ją do Dimitrisa Melikiotisa, który minął golkipera i trafił do pustej bramki. W 65. minucie PAO wyrównał. Zeca zagrał precyzyjną piłkę do osamtnionego Mladena Petricia, a ten wyłożył ją do Sebastiana Leto, który z kilku metrów dopełnił formalności. Wydawało się, że remis utrzyma się do ostatniego gwizdka sędziego, ale czwartej minucie doliczonego czasu gry Leto po raz drugi pokonał Kantimoirisa i gospodarze mogli “świętować” swój triumf.


PANATHINAIKOS ATENY – PAE VERIA 3:2 (1:1)
1:0 Stelios Maragos 15′(samob)
1:1 Thomas Nazlidis 25′
1:2 Dimitris Melikiotis 58′
2:2 Sebstian Leto 65′
3:2 Sebastian Leto 90’+4′

ż.k. Sebastian Leto, Mehdi Abeid – Sotiris Balafas, Dimitris Giannoulis, Darcy Dolce Neto
cz.k. Dimitris Giannoulis 90’+5′

Panathinaikos
Odysseas Vlachodimos, Sergio Sánchez, Rasmus Thelander, Giandomenico Mesto, Nano, Zeca, Robin Lod (72′ Mehdi Abeid), Lucas Evangelista, Olivier Boumale (61′ Mladen Petrić), Sebastián Leto, Yuri Mamute (46′ Viktor Klonaridis)

Veria
Giorgos Kantimoiris, Dimitris Giannoulis, Stelios Maragos, Achilleas Poungouras, Iván Malón, Pedro Arce (88′ Anestis Karakostas), Sotiris Balafas (72′ Darcy Dolce Neto), Dimitris Anakoglou, Radosław Majewski, Dimitris Melikiotis (63′ Dimitris Manos), Thomas Nazlidis

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3897 dni!