Platanias – Skoda 3:1

AO Platanias pokonał w niedzielnym pojedynku 28. kolejki Super League Skodę Xanthi 3:1.

Bohaterem meczu został Igor Angulo. Hiszpan w pierwszej połowie wypracował dla gospodarzy dwubramkową przewagę. Najpierw w 18. minucie piłka po zamieszaniu na granicy pola karnego piłka trafiła do niego nieco przypadkowo, ale wykorzystał swoje szczęście i mając przed sobą tylko Luigiego Cennamo sytuacji nie zmarnował. W 32. minucie piłkę dośrodkował z prawego skrzydła Thanasis Dinas, a w polu karnym z pomocą defensywy i Fanourisa Goundoulakisa trafiła ona na głowę Angulo, który tylko dopełnił formalności.

W 65. minucie Dimitrisa Sotiriou pokonał Christos Lisgaras, ale ten kontaktowy gol na nic się nie przydał, bo w 75. minucie było już po meczu. Po kontrze i serii błędów gości piłkę zagrał wzdłuż pola karnego Goundoulakis, a z kilkunastu centymetrów do bramki skierował ją Luka Milunović.


AO PLATANIAS – SKODA XANTHI 3:1 (2:0)
1:0 Igor Angulo 18′
2:0 Igor Angulo 32′
2:1 Christos Lisgaras 65′
3:1 Luka Milunović 75′

ż.k. Ognjen Gnjatić – Manolis Bertos, Wallace, Theodoris Vasilakakis, Karim Soltani
cz.k. Ognjen Gnjatić 90’+2′ – Karim Soltani 90’+2′

Platanias
Dimitris Sotiriou, Ousmane Coulibaly, Vanderson Scardovelli, Jewhen Selin, Banana Yaya, Ognjen Gnjatić, Juan Munafo Horta, Filip Stanisavljević, Igor Angulo (90’+3′ Bernard Itoua), Fanouris Goundoulakis (88′ Thanasis Tsourakis), Thanasis Dinas (69′ Luka Milunović)

Skoda
Luigi Cennamo, Manolis Bertos, Dimos Baxevanidis (46′ Khassa Camara), Wallace (78′ Vasilis fasidis), Christos Lisgaras, Christos Karypidis (46′ Pantelis Kapetanos), Adrián Lucero, Kostas Fliskas, Theodoros Vasilakakis, Karim Soltani, Daniel Nieto

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3896 dni!