Levadiakos – AEK 3:0

Levadiakos wypunktował 3:0 AEK Ateny w meczu 30. kolejki Super League.

To na pewno nie był dzień AEK-u. Pod koniec pierwszej odsłony beniaminek ze stolicy Grecji stracił dwie szybkie bramki i obie były samobójcze! W 39. minucie piłka wstrzelona przez gospodarzy w pole karne odbijała się od obrońców AEK-u jak kula bilardowa, a pechowcem został Didac Vila, który zmusił bramkarza do wyciągnięcia piłki z siatki. Minutę później piłkę zagraną z lewego skrzydła próbował wybić Didac, ale miał znów pecha, bo trafił w Adama Tzanetopoulosa i odbita futbolówka wpadła do bramki. W 63. minucie gości ostatecznie dobił Vangelis Mantzios, który wyszedł do długiej piłki i mimo asysty dwóch defensorów zdołał jeszcze minąć bramkarza i trafić do bramki.


LEVADIAKOS – AEK ATENY 3:0 (2:0)
1:0 Didac Vila 39′ (samob)
2:0 Adam Tzanetopoulos 40′ (samob)
3:0 Vangelis Mantzios 63′

ż.k. Antonis Magas, Jackson Mendy, Ben Nabouhane

Levadiakos
Theodoros Moschonas, Thanasis Moulopoulos, Jackson Mendy, Theodoros Tripotseris, Konstantinos Manolas, Dimitris Machairas, Antonis Magas (56′ Azrack Mahamat), Abdul Jeleel Ajagun, Ben Nabouhane (77′ Giorgi Merebaszwili), Vangelis Mantzios, Petros Giakoumakis

AEK
Alain Baroja, Dimitris Kolovetsios, Vasilis Labropoulos, Michalis Bakakis, Dídac Vilà, Jakob Johansson, Adam Tzanetopoulos (46′ Rafik Djebbour), Diego Buonanotte, Petros Mantalos (46′ Ronald Vargas), Hélder Barbosa, Tomáš Pekhart (68′ Christos Aravidis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3895 dni!