Play-off: Panionios – Panathinaikos 1:1

Panionios GSS w 1. kolejce play-off Super League zremisował z Panathinaikosem Ateny 1:1.

W pierwszej odsłonie mecz był spokojny i dopiero po zakończeniu pierwszej półgodziny kibice mieli okazję podnieść się z miejsc. W 32. minucie piłkę po zagraniu Nano próbował wybić Spyros Risvanis, ale popełnił błąd i futbolówka trafiła do Marcusa Berga. Szwed trafił jednak tylko w słupek. Pięć minut później błąd popełnił Zeca, a przejętą piłkę uderzył Tasos Bakasetas, ale ta „otarła” się tylko o poprzeczkę.

W 52. minucie Panionios otworzył wynik pojedynku. Nano popełnił fatalny błąd podając piłkę zbyt lekko do Luke’a Steele’a, co spowodowało również błąd bramkarza, a to wykorzystał szybki Karim Ansarifard i z kilku metrów wpakował piłkę do siatki. W 59. minucie Ansarifard przy asyście dwóch obrońców PAO zrobił długi rajd na bramkę, ale ostatecznie jego strzał wybronił nogami golkiper gości. W 62. minucie z rzutu wolnego ładnie uderzył Berg, ale piłka wyszła tuż nad poprzeczką. W 67. minucie Sebastian Leto z 18 metrów uderzył nie do obrony i tym samym było już 1:1.


PANIONIOS GSS – PANATHINAIKOS ATENY 1:1 (0:0)
1:0 Karim Ansarifard 52′
1:1 Sebastian Leto 67′

Panionios
Sokratis Dioudis, Spyros Risvanis, Vangelis Oikonomou, Christos Tasoulis, Valentinos Vlachos, Manolis Siopis, Panagiotis Korbos, Nikos Katharios (72′ Kenan Bargan), Giorgos Masouras (89′ Bruno CHalkiadakis), Tasos Bakasetas, Karim Ansarifard (69′ Tasos Karamanos)

Panathiniakos
Luke Steele, Nano, Rodrigo Moledo, Giorgos Koutroubis, Giandomenico Mesto, Zeca, Robin Lod (79′ Mehdi Abeid0, Lucas Evangelista (62′ Olivier Boumale), Lucas Villafáñez, Marcus Berg, Sebastián Leto (88′ Yuri Mamute)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3898 dni!