Levadiakos – Panathinaikos 0:3

Panathinaikos Ateny wygrał na wyjeździe z Levadiakosem 3:0 w ostatnim sobotnim meczu 3. kolejki Super League.

Kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu meczu Marcus Berg trafił do bramki gospodarzy, ale Szwed był na milimetrowym spalonym i trafienie o nie zostało uznane. Co się odwlecze to nie uciecze, bo już w 8. minucie Panathinaikos objął prowadzenie. Dimitris Machairas podciął w polu karnym Berga, za co sędzia podyktował rzut karny, a takiej szansy nie zmarnował Cristian Ledesma. Będący tylko tłem dla PAO gospodarze w 37. minucie stracili drugiego gola. Z lewego skrzydła futbolówkę dośrodkował Zeca, a wbiegający na drugi słupek Berg głową zgrał ją do wbiegającego pod bramkę Mubaraka Wakaso, który z bliska dopełnił formalności.

W 74. minucie goście ustalili wynik na 3:0. Berg zagrał piłkę w tempo do wbiegającego w „16” Giandomenico Mesto, a ten praktycznie z linii końcowej boiska zgrał ją wzdłuż bramki do Sebastiana Leto, który nie miał problemów ze skierowaniem futbolówki do bramki.


LEVADIAKOS – PANATHINAIKOS ATENY 0:3 (0:2)
0:1 Cristian Ledesma 8′(k)
0:2 Mubarak Wakaso 37′
0:3 Sebastian Leto 74′

ż.k. Dimitris Machairas

Levadiakos
Stanislav Namaşco, Theodoros Tripotseris, Dimitris Machairas (46′ Zisis Karachalios), Zezinho, Carlos Milhazes, Thanasis Moulopoulos, Edwin Ouon, Chahir Belghazouani (66′ Stelios Vasileiou), Nikos Kaltsas, Petros Giakoumakis (82′ Kostas Pappas), Vangelis Mantzios.

Panathinaikos
Luke Steele, Giorgos Koutroubis, Iwan Iwanow, Giandomenico Mesto, Niklas Hult, Robin Lod (66′ Sebastian Leto), Mubarak Wakaso, Cristian Ledesma (77′ Lucas Villafáñez), Víctor Ibarbo (88′ Paul-José M’Poku), Zeca, Marcus Berg.

Dodaj komentarz

P