Panionios – Asteras 3:0

Panionios GSS w meczu 3. kolejki Super League rozgromił Asteras Tripolis 3:0.

W 14. minucie wstrzeloną przez Vangelisa Oikonomou piłkę ręką zatrzymał w polu karnym Nikos Ioannidis, za co sędzia podyktował rzut karny. Niepowtarzalnej okazji na prowadzenie nie wykorzystał jednak Karim Ansarifard, którego uderzenie wyczuł i pewnie wybronił Tomáš Košický. W 24. minucie żwawiej grający gospodarze objęli prowadzenie. Na prawym skrzydle doskonałym podaniem uruchomiony został Ansarifard, który wpadł w pole karne i zagrał piłkę na drugi słupek w kierunku Taxiarchisa Fountasa, który z czterech metrów trafił do siatki.

W 51. minucie Ben Nabouhane zagrał świetną piłkę w stronę Ansarifarda, który stanął oko w oko z golkiperem Asterasu i skutecznie go zwiódł dając gospodarzom dwie bramki przewagi. W 57. minucie było już praktycznie po meczu i emocjach. Odbita piłka trafiła na 16 metr do Fountasa, który niezwykle efektownym strzałem z półobrotu trafił w róg bramki.


PANIONIOS GSS – ASTERAS TRIPOLIS 3:0 (1:0)
1:0 Taxiarchis Fountas 24′
2:0 Karim Ansarifard 51′
3:0 Taxiarchis Fountas 57′

ż.k. Marios Antoniadis, Spyros Risvanis – Kosmas Tsilianidis, Manolis Bertos

Panionios
Andreas Gianniotis, Marios Antoniadis, Valentinos Vlachos, Spyros Risvanis, Vangelis Oikonomou, Manolis Siopis, Panagiotis Korbos, Taxiarchis Fountas (70′ Michael Olaitan), Ben Nabouhane, Karim Ansarifard (86′ David N’Gog), Masoud Shojaei (83′ Nikos Katharios).

Asteras
Tomáš Košický, Manolis Bertos, Sonhy Sefil, Dimitris Kourbelis, Kostas Giannoulis, Stavros Tsoukalas, Elini Dimoutsos (46′ Nicolas Fernandez), Nikos Kaltsas (54′ Luis Farina), Pablo Leonel Mazza, Nikos Ioannidis, Kosmas Tsilianidis (37′ Rachid Hamdani).

Dodaj komentarz

P