PAS – Atromitos 3:0

PAS Giannina w niedzielnym pojedynku 3. kolejki Super League pokonał Atromitos Peristeri 3:0.

W 9. minucie z kontrą wyszedł Nikos Karanika, po czym wstrzelił piłkę do wbiegającego w pole karne Pedro Conde, a próbujący zatrzymać piłkę Giorgos Zisopoulos podniósł wysoko nogę i zahaczył Hiszpana, za co sędzia podyktował jedenastkę, którą ostatecznie na gola zamienił Noe Acosta. w 41. minucie Mariano Bittolo głową starał się zatrzymać wstrzeloną przez gospodarzy piłkę, ale wyszło mu podanie do Christophera Maboulou, który w polu karny dobrze się zasłonił, a następnie zagrał piłkę do stojącego na przeciw bramki Pedro Conde, który takiej okazji nie zmarnował. Hiszpan już w drugiej połowie ustalił swoim drugim trafieniem wynik meczu. W 57. minucie znów w polu karnym przy piłce utrzymał się Maboulou, po czym zgrał ją do Conde, który i tym razem sytuacji sam na sam nie zmarnował.


PAS GIANNINA – ATROMITOS PERISTERI 3:0 (2:0)
1:0 Noe Acosta 10′(k)
2:0 Pedro Conde 41′
3:0 Pedro Conde 57′

ż.k. Evripidis Giakos, Alexandros Paschalakis – Thomas Vasileiou

PAS
Alexandros Paschalakis, Nikos Karanikas, Theodoris Berios, Fonsi (76′ Leonardo Koutris), Apostolos Skondras, Chrysovalantis Kozoronis, Themistoklis Tzimopoulos, Noé Acosta, Pedro Conde (72′ Jairo), Christopher Maboulou, Evripidis Giakos (70′ Christos Donis).

Atromios
Andriej Gorbunow, Mariano Bittolo, Nikos Lazaridis, Dzmitryj Baha (64′ Giannis Konoes), Kyriakos Kivrakidis, Giorgos Zisopoulos, Nicolas Diguiny (70′ Dimitris Papadopoulos), Javier Umbides, Thomas Vasileiou (56′ Luiz Eduardo Brito), Anthony Le Tallec, Martín Tonso.

Dodaj komentarz

P