Platanias – Levadiakos 3:2

AO Platanias wygrał 3:2 z Levadiakosem w sobotnim meczu 4. kolejki Super League.

W 18. minucie na środku boiska nie zrozumieli się Zezinho i Jackson Mendy, a piłka trafiła do Giorgosa Manousosa, który po długim rajdzie minął Stanislava Namaşco i skierował piłkę do pustej bramki. W 26. minucie piłkę na linii pola karnego przyjął Giorgos Giakoumakis i wyłożył ją za plecy obrony do Manousosa, a ten sytuacji sam na sam nie zmarnował i tym samym miał na swoim koncie już dwie bramki. Po kolejnych ośmiu minutach było 3:0 dla gospodarzy. PIkę w „16” zagrał Alexandros Apostolopoulos, a tam na pełnym biegu odegrał piłkę wzdłuż linii bramkowej Juan Munafo Horta, a do siatki z najbliższej odległości skierował ją Giakoumakis. Goście w 38. minucie zdołali odpowiedzieć swoim trafieniem. Defensywa Plataniasu popełniła błąd przy wyprowadzaniu piłki, którą przejął Mendy i zagrał do Zisisa Karachaliosa, a ten mając przed sobą tylko Dimitrisa Sotiriou nie pomylił się. W 72. minucie Levadiakos strzelił gola kontaktowego. Piłkę zagrał z prawej strony pola karnego Toni Silva, a Sotiriou pokonał z najbliższej odległości Petros Giakoumakis. W 77. minucie wyrównujący gol był bardzo blisko, ale piłka po mocnym uderzenie Carlosa Milhazesa trafiła pechowo w słupek.


AO PLATANIAS – LEVADIAKOS 3:2 (3:1)
1:0 Giorgos Manousos 18′
2:0 Giorgos Manousos 26′
3:0 Giorgos Giakoumakis 34′
3:1 Zisis Karachalios 38′
3:2 Petros Giakoumakis 72′

ż.k. Giorgos Manousos, Juan Munafo Horta, Giorgos Giakoumakis – Theodoros Tripotseris, Dimitris Machairas

Platanias
Dimitris Sotiriou, Vanderson, Christos Karypidis, Banana Yaya, Alexandros Apostolopoulos, Filip Stanisavljević (82′ Didac Devesa), Ognjen Gnjatić, Kostas Mendrinos (69′ Thanasis Tsourakis), Giorgos Manousos (90’+2′ Giannis Stathis), Juan Munafo Horta, Giorgos Giakoumakis

Levadiakos
Stanislav Namaşco, Thanasis Moulopoulos, Carlos Milhazes, Edwin Ouon, Theodoros Tripotseris (55′ Dimitris Machairas), Jackson Mendy, Zezinho, Chahir Belghazouani, Zisis Karachalios (64′ NIkos Kaltsas), Petros Giakoumakis, Stelios Vasileiou (46′ Toni Silva)

Dodaj komentarz

P