Atromitos – Asteras 1:0

Atromitos Peristeri pokonał w 5. kolejce Super League Asteras Tripolis 1:0.

Obie drużyny wyszło do meczu z nastawieniem by nie stracić gola, a dopiero później myśleć o zdobywaniu bramek. Dopiero w 42. minucie gospodarzom udało się wyjść z akcją, która przyniosła bardzo wyczekiwanego w Peristeri gola. Paul Keita zagrał piłkę na lewo do Miloša Stojčeva, a ten odegrał futbolówkę na 18 metr do Javiera Umbidesa, który z 18 metrów z pierwszej piłki trafił w okienko bramki. W 71. minucie Asteras bliski był wyrównania, po tym jak wytworzyło się w polu karnym Atromitosu zamieszanie, ale kopnięta przez Aleksandara Stanisavljevicia piłkę z linii bramkowej wybił Nikos Lazaridis. Szanse Arkadyjczyków na korzystny wynik jeszcze bardziej zmalały gdy z murawy w 76. minucie wyrzucony został za drugą żółtą kartkę Walter Matías Iglesias. Ta strata okazała się decydująca dla ostatecznego wyniku spotkania.


ATROMITOS PERISTERI – ASTERAS TRIPOLIS 1:0 (1:0)
1:0 Javier Umbides 42′

ż.k. Paul Keita, Dzmitryj Baha, Miloš Stojčev – Nikos Kaltsas, Walter Matías Iglesias, Kostas Giannoulis
cz.k. Walter Matías Iglesias 76′

Atromitos
Andriej Gorbunow, Sokratis Fytanidis, Nikos Lazaridis, Alexandros Katranis (85′ Mariano Bittolo), Kyriakos Kivrakidis, Javier Umbides, Miloš Stojčev, Thomas Vasileiou (52′ Dzmitryj Baha), Paul Keita, Martín Tonso, Anthony Le Tallec (66′ Dimitris Papadopoulos)

Asteras
Tomáš Košický, Sonhy Sefil (66′ Rachid Hamdani), Kostas Giannoulis, Igor, Dimitris Kourbelis, Walter Matías Iglesias, Luis Fariña, Stavros Tsoukalas, Nikos Kaltsas (63′ Aleksandar Stanisavljević), Pablo Mazza (79′ Cedric Gondo), Nikos Ioannidis

Dodaj komentarz

P