PAOK – Xanthi 0:0

PAOK Saloniki w pierwszym niedzielnym pojedynku 5. kolejki Super League zremisował z Xanthi AO 0:0.

PAOK w pierwszych fragmentach pojedynku dominował na murawie, ale kończenie akcji nie było jego mocną stroną. W 9. minucie Efthimis Koulouris znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Živko Živković w odpowiednim momencie wyszedł z bramki i nogą zablokował strzał napastnika PAOK-u. Kolejną groźną sytuację gospodarze mieli dopiero w 50. minucie. Ładną akcję Dimitrisa Pelkasa, wykończył strzałem Djalma Campos, ale piłka przeszłą centymetry obok słupka. W 61. minucie Xanthi miało doskonałą okazję na gola, po tym jak Gojko Cimirot pozwolił odebrać sobie piłkę, ale kończący kontrę Daniel Nieto uderzył tuż obok bramki. Od 69. minuty gospodarzom powinno grać się lepiej, bo drugą żółtą kartkę zobaczył Đorđe Lazić, ale tak łatwo nie było i choć szansę na gola miał w doliczonym czasie gry Mame Thiam ostatecznie obie drużyny schodziły do szatni bez bramkowej zdobyczy.


PAOK SALONIKI – XANTHI AO 0:0

ż.k. Djalma Campos – Đorđe Lazić, Khassa Camara, Pablo de Lucas, Daniel Nieto, Okan Chatziterzoglou
cz.k. Đorđe Lazić 69′

PAOK
Panagiotis Glykos, Leo Matos, José Ángel Crespo, Marin Leovac, Giorgos Tzavellas, Gojko Cimirot (79′ Mame Thiam), Diego Biseswar (46′ Dimitris Palkas), José Alberto Cañas, Djalma Campos, Garry Rodrigues, Efthymis Koulouris (59′ Stefanos Ahanasiadis)

Xanthi
Živko Živković, Wallace (82′ Lazaros Orfanidis), Kostas Fliskas, Pablo de Lucas, Okan Chatziterzoglou, Christos Lisgaras, Khassa Camara, Đorđe Lazić, Karim Soltani, Daniel Nieto (90’+3′ Antonis Ranos), Hamza Younes (64′ Theodoros Vasilakakis)

Dodaj komentarz

P