Iraklis – Atromitos 1:2

Atromitos Peristeri w pierwszym niedzielnym meczu 8. kolejki Super League wygrał na wyjeździe z PAE Iraklis 1908 2:1.

Spotkanie nie był najwyższych lotów. Emocje i bramki pojawiły się dopiero w ostatnim kwadransie. W 77. minucie Nikos Ziabaris podciął w polu karnym Milosa Stojceva i sędzia wskazał na wapno. Okazji na otwarcie wyniku nie zmarnował Javier Umbides. W 84. minucie piłkę w pole karne gości zagrał Pavlos Kyriakidis, a ta trafiła do Giannisa Pasas, który głową zgrał ją do Giannisa Loukinasa, a ten również głową z najbliższej odległości skierował ją do bramki. W 88. minucie goście zapewnili sobie trzy punkty. Z kontrą wyszedł Stojcev i po kilkudziesięciometrowym rajdzie odegrał piłkę w polu karnym do Martina Tonso, który położył rywali na ziemie i bez problemu trafił do bramki.


PAE IRAKLIS 1908 – ATROMITOS PERISTERI 1:2 (0:0)
0:1 Javier Umbides 79′(k)
1:1 Giannis Lukinas 84′
1:2 Martin Tonso 88′

ż.k. Albert Roussos, Nikos Ziabaris, Giannis Pasas, Huanderson – Martín Tonso, DImitris Papadopoulos, Dzmitryj Baha

Iraklis
Huanderson, Pavlos Kyriakidis, Alexandros Kouros, Nikos Ziabaris, Sebastian Bartolini, Lefteris Intzoglou, Albert Roussos, Jorge Monteiro (80′ Vasilis Amarantidis), Giannis Loukinas, Leozinho, Lazaros Labrou.

Atromitos
Andriej Gorbunow, Kyriakos Kivrakidis, Mariano Bittolo, Sokratis Fytanidis, Nikos Lazaridis, Paul Keita, Javier Umbides, Dimitris Limnios (82′ Dzmitryj Baha), Thomas Vasileiou (71′ Milos Stojcev), Dimitris Papadopoulos (74′ Anthony Le Tallec), Martín Tonso.

Dodaj komentarz

P