Veria – Panathinaikos 1:1

Panathinaikos Ateny zremisował na wyjeździe z PAE Veria 1:1 w ostatnim meczu 8. kolejki Super League.

W 13. minucie PAO objął prowadzenie. Robin Lod poślizgnął się przed polem karnym, ale zdołał zagrać piłkę do Victora Ibarbo, a ten przedłużył ją na prawą stronę pola karnego do Marcusa Berga, który po zwodzie uderzył w róg bramki. W 16. minucie Gaindomenico Mesto na prawej stronie boiska ładnie odebrał rywalowi piłkę i zagrał ją do Ibarbo, który uderzył na bramkę z woleja, ale Jonathan Lopez zdołał wybić ją na róg. W 30. minucie Berg zagrał piłkę z lewej strony pola karnego na prawą do Loda, który bez namysłu strzelił na bramkę, ale golkiper gospodarzy znów popisał się efektowną paradą i piłka nie znalazła swojego miejsca w siatce. W 44. minucie z dystansu strzelił Giorgos Koutroubis, ale Lopez wyczuł intencje defensora PAO.

W 51. minucie z lewej strony boiska uderzył Lod, a piłka po ręce Lopeza wyszła tuż obok słupka. W 53. minucie Luke Steele wyszedł do lecącej piłki, ale ta wypadła mu z rąk i trafiła do Pablo Vittiego, którego strzał na linii bramkowej ramieniem zablokował Giorgos Koutroubis. W 88. minucie piękne uderzenie z 22 metrów Soirisa Balafasa zapewniło gospodarzom punkt.


PAE VERIA – PANATHINAIKOS ATENY 1:1 (0:1)
0:1 Marcus Berg 13′
1:1 Sotiris Balafas 88′

ż.k. Mahamadou Sissoko, Giorgo Nawalowski – Lucas Villafáñez

Veria
Jonathan Lopez, Stavros Vasilantopoulos, Iván Malón, Stelios Maragos (58′ Mahamadou Sissoko), Giorgi Nawalowski, Cyril Kali, Pedro Arce, Sotiris Balafas, Giannis Charontakis (69′ Sisi), Pablo Vitti (90′ Manolis Papasterianos), Pantelis Kapetanos.

Panathinaikos
Luke Steele, Giorgos Koutroubis (80′ Nuno Reis), Iwan Iwanow, Niklas Hult, Giandomenico Mesto (89′ Lautaro Rinaldi), Rodrigo Moledo, Robin Lod, Mubarak Wakaso, Lucas Villafáñez, Víctor Ibarbo (73′ Paul-Jose M’Poku), Marcus Berg.

Dodaj komentarz

P