Panaitolikos – PAS 1:2

Panaitolikos Agrinio w poniedziałkowym meczu 9. kolejki Super League przegrał z PAS Giannina 1:2.

Gospodarze bardzo często gościli pod bramką „Ajaksu Epiru”, ale wysiłek drużyny marnowali zawodnicy kończący akcje. Goście nastawieni na grę z kontry w 32. minucie skierowali piłkę do siatki, ale gol ten nie został uznany. Z rzutu wolnego uderzył Evripidis Giakos, a Dimitris Kyriakidis zdołał skierować piłkę na słupek, po czym doszedł do niej Theodors Berios i trafił głową do bramki, ale był na pozycji spalonej. W 42. minucie Panaitolikos strzelił wyczekiwaną przez miejscowych kibiców bramkę, a zdobył ją uderzeniem z 25 metrów w długi róg Osmar Ferreyra.

Goście wyrównali w 69. minucie. Z prawej strony pola karnego piłkę wstrzelił przed bramkę Chrysovalantis Kozoronis, a do siatki trafił głową stojący na pierwszym słupku Christopher Maboulou. W 80. minucie PAS objął nieoczekiwanie prowadzenie. Świetne prostopadłe podanie Iraklisa Garoufaliasa otworzyło drogę do bramki Mouboulou, który umiejętnie minął bramkarza i po raz drugi w tym meczu trafił do bramki.


PANAITOLIKOS AGRINIO – PAS GIANNINA 1:2 (1:0)
1:0 Osmar Ferreyra 42′
1:1 Christopher Maboulou 69′
1:2 Christopher Maboulou 80′

ż.k. Miguel Rodrigues, Emmanuel Ledesma – Iraklis Garoufalias, Jairo

Panaitolikos
Dimitris Kyriakidis, Georgios Kousas, Miguel Rodrigues, Clésio, Grigoris Makos, Anastasios Tsokanis, Osmar Ferreyra (74′ Wilson Kamavuaka), Marcos Paulo, Marko Markovski, Tomane (75′ Emmanuel Ledesma), Amr Warda (84′ Fabian Munoz).

PAS
Konstantinos Peristeridis, Theodoris Berios, Michalis Boukouvalas, Alexis Michail, Iraklis Garoufalias (89′ Apostolos Skondras), Themistoklis Tzimopoulos, Fonsi (30′ Leonardo Koutris), Chrysovalantis Kozoronis, Evripidis Giakos (59′ Christopher Maboulou), Jairo, Pedro Conde.

Dodaj komentarz

P