Konflikt klubów Super League z Nova!

Kluby greckiej Super League z Panathinaikosem Ateny na czele domagają się natychmiastowego wypłacenia zaległych pieniędzy od głównego sponsora rozgrywek telewizji Nova.

Główny udziałowiec PAO Giannis Alafouzos jako pierwszy zagroził, że jak nie zostaną klubowi wypłacone zaległe pieniądze (blisko 1,5 miliona euro) to na najbliższy mecz z PAOK-iem Saloniki pracownicy telewizji Nova nie zostaną wpuszczeni na obiekt i co za tym idzie nie będzie transmisji z tego pojedynku. Klub wysłał już do władz Super League prośbę o nakłonienie włodarzy Nova do wypłacenia zaległych ponad 6 milionów euro dla wszystkich drużyn uczestniczących w rozgrywkach greckiej ekstraklasy.

Całe zamieszanie to efekt tego co działo się przed sezonem, czyli o przełożeniu dwóch pierwszych kolejek. Nova zapowiedział kilka tygodni temu, że przełożenie tych pierwszych meczów przyniosło straty i dlatego też wszystkie raty będą wypłacane z opóźnieniem, a poza tym zgodnie z podpisanymi dokumentami telewizja może domagać się zadośćuczynienia (w wysokości 2,8 miliona euro), co też czyni.

marketagent

Dodaj komentarz

P