Panathinaikos – PAOK 1:0

Na zakończenie niedzielnych zmagań w 13. kolejce Super League Panathinaikos Ateny wygrał w klasyku z PAOK-iem Saloniki 1:0.

W pierwszej połowie tylko jedna sytuacja mogła podnieść ciśnienie kibicom. W 17. minucie wybita z pola karnego PAO piłka trafiła na 25 metr do Marina Leovaca, który uderzeniem z „fałsza” starał się pokonać Odysseasa Vlachodimosa, ale golkiper ładnie wybił piłkę nad bramkę.

W drugich 45 minutach gra nie wyglądała lepiej, ale nie było już bezbramkowo. W 70. minucie Robin Lod zdecydował się na strzał z dystansu z ostrego kąta, a Željko Brkić najwyraźniej nie wyczuł przestrzeni swojej bramki, bo bez ruchu patrzył tylko na piłkę jak ta wpadała do siatki.


PANATHINAIKOS ATENY – PAOK SALONIKI 1:0 (0:0)
1:0 Robin Lod 70′

ż.k. Ousmane Coulibaly, Rodrigo Moledo, Sebastian Leto – Marin Leovac

Panathinaikos
Odysseas Vlachodimos, Rodrigo Moledo, Giorgos Koutroubis, Ousmane Coulibaly, Niklas Hult, Mubarak Wakaso (62′ Sebastian Leto), Zeca, Robin Lod, Lucas Villafáñez, Víctor Ibarbo (62′ Olivier Boumal), Marcus Berg (89′ Nuno Reis).

PAOK
Željko Brkić, José Ángel Crespo, Fernando Varela, Leo de Matos, Marin Leovac (51′ Stelios Malezas), José Alberto Cañas, Gojko Cimirot, Jewhen Szachow (64′ Diego Biseswar), Garry Rodrigues, Djalma Campos, Efthymis Koulouris (80′ Stefanos Athanasiadis).

Dodaj komentarz

P