Iraklis – PAS 2:1

W poniedziałkowym ostatnim pojedynku 13. kolejki Super League PAE Iraklis 1908 wygrał z PAS Giannina 2:1.

W 7. minucie długa piłka zagrana w pole karne trafiła do Chrysovalantsa Kozoronisa, do którego doskoczył bramkarz i obrońca Iraklisu, ale pomocnik gości zdołał ułamek sekundy wcześniej kopnąć piłkę i ta wpadła do pustej bramki. Chwile po tym golu spotkanie zostało na kilka minut wstrzymane, bowiem grupa rozzłoszczonych „sympatyków” gospodarzy poważnie zbliżyła się do murawy i musiała interweniować policja. Gdy już sytuacja została opanowana, a gospodarze opanowali emocje padł gol wyrównujący. W 14. minucie stojący w polu karnym Emanuel Perrone świetnie opanował zagraną z głębi pola piłkę po czym mocnym uderzeniem trafił w długi róg bramki. Wszystko zmierzało do remisu, ale w 88. minucie gospodarze wyszli z zabójczą kontrą, którą wyprowadził Perrone. Argentyńczyk zagrał na prawo do Leozinho, a ten odegrał piłkę do osamotnionego Vangelisa Angelopoulosa, który strzałem pod poprzeczkę dał gospodarzą pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie.


PAE IRAKLIS 1908 – PAS GIANNINA 2:1 (1:1)
0:1 Chrysovalantis Kozoronis 7′
1:1 Emanuel Perrone 14′
2:1 Vasilis Angelopoulos 88′

ż.k. Alexandros Kouros, Emanuel Perrone – Leonardo Koutris, Evripidis Giakos

Iraklis
Huanderson, Pavlos Kyriakidis, Dimitris Stamou, Nikos Ziabaris, Sebastian Bartolini (83′ Giannis Loukinas), Giorgos Saramantas, Lefteris Intzoglou, Alexandros Kouros (70′ Vasilis Angelopoulos), Jorge Monteiro, Giannis Pasas (70′ Leozinho), Emanuel Perrone.

PAS
Konstantinos Peristeridis, Theodoris Berios, Themistoklis Tzimopoulos, Nikos Karanikas (62′ Michalis Boukouvalas), Alexis Michail, Andi Lila, Chrysovalantis Kozoronis, Leonardo Koutris, Jairo (71′ Christopher Maboulou), Evripidis Giakos, Pedro Conde (76′ Noe Acosta).

Dodaj komentarz

P