Panaitolikos – Iraklis 2:0

Panaitolikos Agrinio wygrał w pierwszym niedzielnym meczu 14. kolejki Super League z PAE Iraklis 1908 2:0.

W 19. minucie Panaiolikos wyszedł na prowadzenie. Piłkę przejął na linii środkowej boiska Dimitrios Chantakias i po rajdzie na bramkę dość przypadkowo odegrał futbolówkę do Clesio, który na pełnej szybkości wpadł w pole karne i mocnym strzałem otworzył wynik. W 35. minucie piłkę z rzutu wolnego zagrał Osmar Ferreyra, a głową wykończył centrę Giorgos Kousas, ale niestety piłka ostatecznie trafiła w słupek. W 45. minucie dośrodkowanie Pavlosa Kyriakidisa wykończył głową Emanuel Perrone, ale i on nieznacznie się pomylił, bo trafił w poprzeczkę. Wynik spotkania ustalił w 85. minucie Marko Markovski, który tylko wykończył indywidualną akcję Clesio.


PANATOLIKOS AGRINIO – PAE IRAKLIS 1908 2:0 (1:0)
1:0 Clesio 19′
2:0 Marko Markovski 85′

ż.k. Grigoris Makos, Giorgos Mygas, Emmanuel Ledesma – Emanuel Perrone, Dimitris Stamou

Panaitolikos
Dimitris Kyriakidis, Georgios Kousas, Grigoris Makos, Giorgos Mygas, Dimitrios Chantakias, Osmar Ferreyra (67′ Wilson Kamavuaka), Marcos Paulo, Clésio, Anastasios Tsokanis, Tomane (67′ Marko Markovski), Amr Warda (76′ Emmanuel Ledesma).

Iraklis
Huanderson, Giorgos Saramantas, Dimitris Stamou (59′ Vasilis Angelopoulos), Sebastian Bartolini, Nikos Ziabaris, Alexandros Kouros (80′ Lazaros Labrou), Lefteris Intzoglou, Jorge Monteiro, Pavlos Kyriakidis, Giannis Pasas (46′ Leozinho), Emanuel Perrone.

Dodaj komentarz

P