PAOK – Platanias 3:0

PAOK Saloniki pokonał w 14. kolejce Super League AO Platanias 3:0.

PAOK miał przewagę w posiadaniu piłki i aktywnie szukał okazji na zdobycie bramki, ale znalazł ją dopiero w drugiej części meczu. W 61. minucie Leo Matos wyszedł do piłki zagranej z rzutu wolnego przez Garry’ego Rodriguesa i głową pokonał Dimitrisa Sotiriou. Dokładnie dwadzieścia minut później PAOK wszedł z kontrą, a Leo Matosa po rozegraniu piłki z Djalmą Camposem nie stracił zimnej krwi w polu karnym i podwyższył wynik. W 87. minucie goście sami strzelili sobie bramkę. Piłkę zagraną przez Rodriguesa próbował blokować Yaya Banana, ale zrobił to na tyle źle, że trafił do własnej bramki.


PAOK SALONIKI – AO PLATANIAS 3:0 (0:0)
1:0 Leo Matos 61′
2:0 Leo Matos 81
3:0 Yaya Banana 87′(samob)

ż.k. Leo Matos – Gianns Kargas

PAOK
Panagiotis Glykos, Leo Matos (89′ Stelios Kitsiou), Fernando Varela, José Ángel Crespo, Marin Leovac, Gojko Cimirot (74′ Jewhen Szachow), Diego Biseswar, José Alberto Cañas, Djalma Campos, Efthymis Koulouris (57′ Stefanos Athanasiadis), Garry Rodrigues.

Platanias
Dimitris Sotiriou, Giannis Kargas (66′ Thanasis Dinas), Banana Yaya, Vanderson, Ognjen Gnjatić, Juan Munafo Horta, Alexandros Apostolopoulos (73′ Haris Dilaver), Giannis Stathis, Giorgos Manousos, Christos Karypidis, Fanouris Goundoulakis (83′ Kostas Mendrinos).

Dodaj komentarz

P