Kerkyra – PAOK 0:5

PAOK Saloniki w ostatnim sobotnim meczu 15. kolejki Super League rozbił an wyjeździe AOK Kerkyra 5:0.

Już w 47. sekundzie meczu PAOK objął prowadzenie. Piłkę z prawego skrzydła zagrał Djalma Campos, a próbujący wybić piłkę Kyriakos Andreopoulos ładnym uderzeniem zaskoczył Fotisa Koutzavasilisa. W 23. minucie podwyższył prowadzenie. Z 20 metrów uderzył Diego Biseswar, a piłka trafiła w poprzeczkę i wpadła do siatki. W 33. minucie Biseswar zdecydowanie wpadł w pole karne, ale trafił w słupek. Chwilę później Garry Rodrigues został powalony na ziemie w „16” gospodarzy, a sędzia wskazał na wapno. Do piłki podszedł Stefanos Athanasiadis, ale Koutzavasilis wyczuł jego intencje. Na miejscu był jednak Campos i dobił piłkę do siatki.

W 58. minucie Athanasiadis wycofał piłkę przed pole karne do Camposa, który potężnym strzałem trafił w róg bramki i PAOK miał już przewagę czterech bramek. Trwało to krótko, bo w 61. minucie piłkę dośrodkowaną z kornera przez Rodriguesa do bramki głową skierował Leo Matos.


AOK KERKYRA – PAOK SALONIKI 0:5 (0:2)
0:1 Kyriakos Andreopoulos 1′ (samob)
0:2 Diego Biseswar 23′
0:3 Djalma Campos 33′
0:4 Djalma Campos 58′
0:5 Leo Matos 61′

ż.k. Kyriakos Andreopoulos – Stelios Kitsiou

Kerkyra
Fotis Koutzavasilis, Anastasios Venetis, Spyros Spinoulas, Stefanos Siontis, Giannis Zaradoukas, Giannis Ioannou, Panagiotis Zorbas (65′ Kostas Georgakopoulos), Kyriakos Andreopoulos (77′ Wifrid Adilehou), Alexandros Kontos, Fotis Georgiou (77′ Mathieu Gomes), Thuram.

PAOK
Panagiotis Glykos, Leo Matos, Marin Leovac (62′ Stelios Kitsiou), José Ángel Crespo, Gojko Cimirot, Diego Biseswar, Fernando Varela (46′ Stelios Malezas), José Alberto Cañas, Djalma Campos, Garry Rodrigues (73′ Facundo Pereyra), Stefanos Athanasiadis.

Dodaj komentarz

P